Na našich stránkách probíhá mezi vybranými maminkami testování zábavných her Hasbro. Nyní přinášíme čtenářské hodnocení Toilet Trouble.

hasbro

minonnka

hasbroKdyž jsem četla, jaké hry se budou testovat, hned jsem si říkala, že hra Toilet Trouble bude ideální hra na letní sezónu.

Hra došla zabalená v krabici, byla celkem rychle složená, nic složitého, určitě zvládne každý. Je vyrobena z odolného plastu, zaoblená, žádné ostré hrany. Působí kvalitně. Hra je srozumitelná, porozumí i menší děti, než je uvedený věk 4+.

Do mísy se nalije voda, několikrát se zapumpuje, aby se voda nasála, a může se hrát. Trochu jsem měla obavu o splachovadlo, občas se mírně sekne při opakovaném zmáčknutí, ale drží a snad i držet bude.

První hráč roztočí toaletní papír, kde se u rysky ukáže kolikrát má dotyčný spláchnout (1-3x). Hráč, kterého záchod ošplíchne, vypadává. Vyhrává ten, kdo zůstal suchý.

Když nám hra dorazila domů, tak jsme ji hned zkusili a nasmáli se hned u prvního pocákaného čumáčku :-) Nejvíc se děti smějí, když to zasáhne dospělé :-D

Hru jsem vzala na víkendovou oslavu na chalupě, kde se sešla naše rodina a hned všechny zaujala. Ženám tedy doporučuji hrát buď s brýlemi, nebo nenamalované, protože je sprška někdy solidní a řasenky by to nemusely přežít.

Všichni se baví už jen tím, jak hráč splachuje a s grimasou očekává svoji první sprchu. 

Pro letní dny opravdu osvěžující hra. V zimě si ji moc neumím představit hrát, ale vyzkoušíme.

O víkendu čekáme druhou část rodiny s dětmi, tak se těším až si Toilet Trouble zahrajeme.

Děkuji za možnost testovat, baví se celá rodina.

Ivetinkav

hasbro

Testovali jsme hru Toilet Trouble. Hra je jednoduchá a vtipná. Hodně jsme se u toho nasmáli. Je možno hodně hráčů, ale stačí i dva. Vtipný je i zvuk splachování :-) Moc děkujeme, že jsme mohli tuto hru vyzkoušet. Kluci jsou nadšený. I já jsem si s nimi zahrála, skvělé odreagování. Vydrží si hrát a smát se přes hodinu, což se moc nestává.

 

Petra76

Sestavení jednotlivých herních dílů (jsou 3) je opravdu velmi snadné, stačí je do sebe zasunout. U nás to zvládla i tříletá dcerka našich přátel. Pak už jen postačí nalít vodu do toaletní mísy po rysku a hra je připravena! Záchůdek vypadá opravdu velmi realisticky, jako by to snad ani nebyla hračka ... ;-)

Princip hry je velmi jednoduchý, na držáku, který je napevno přidělaný k hornímu dílu, je toaletní papír potištěný číslicemi 1,2,3. Hráči postupně roztáčí ruličku a šipka jim následně ukáže, kolikrát mají spláchnout. Takže mačkají splachovací páčku a čekají, zda je záchod osprchuje, či ne. Ten se chová velmi nevypočitatelně, někdy člověka pocáká hned, jindy zákeřně číhá i tři kola, než vypustí svou ledovou spršku. Asi není nutné dodávat, že každý poškozený je okamžitě terčem všeobecného veselí, neboť ačkoliv víme, o co v této hře jde, vždy je prostě člověk překvapen zásahem vody a výraz tváře zasaženého mluví více než tisíc slov.

Za nás mohu potvrdit, že zábavu jsme si užili opravdu všichni, je to skutečně hra pro všechny věkové kategorie, ideální do parných dnů, kdy může být prohra, v podobě pokropení vodou, i vítaným osvěžením v horkém dni. Ideální pro pobyt u vody, ať už v přírodě, nebo u bazénu, zvlášť pokud máte děti jako my, které jsou, lidově řečeno „kachny“ a není snadné je dostat z vody, aby se ohřály na sluníčko. Tento záchůdek je z vody spolehlivě vytáhne a jim pobyt na dece na sluníčku už nepřijde táááák otravný.

A když večer dáte děti spát, přichystáte si dospělácké posezení, tak po určité době, poté, co hladina vína, či jiného dobrého moku, sestoupí a dno je na dohled, zjistíte, že je to super zábava nejen pro naše dítka, ale i pro nás, co už jsme školním škamnám odrostli.

 

Veru Harnol - naše spřátelená blogerka

hasbro

U nás doma je legrace díky novince od Hasbro Toilet Trouble. Prostě se u nás donekonečna splachuje záchod. Já při každém postříkání pištím a hýkám, to nechcete slyšet, Lukášek je nadšený z každého zachodového postříkání. Hrajeme hru ve třech i s tátou Lukem a jsme navzájem všichni škodolibí.

Sdílejte okamžiky plné napětí a dětského smíchu při hraní hry Toilet Trouble! Hra má velmi jednoduchá pravidla. Hráči střídavě točí ruletou v podobě toaletního papíru, poté spláchnou tolikrát, kolikrát jim ruleta ukázala a u toho se dívají do mísy. Čím víckrát splachujete, tím pravděpodobnější je šance, že vás záchodová mísa postříká vodou! Poslední hráč, který zůstane suchý, vyhrává. Hra při splachování toalety vydává zábavné zvuky. Je určena pro dva a více hráčů a děti od 4 let. Zábavou hru Toilet Trouble si zamilují všechny děti i dospělí!

Celé hodnocení najdete na blogu www.veruharnol.cz.

Čtěte také:

Reklama