6321b939bc666obrazek.png

Možnost testovat tuto novinku jsme ocenily v redakci, to, jak nám chutnala si můžete přečíst ve článku: Bohemia Sekt Ice PiNK! dodá létu grády. A dodala grády i našemu pikniku

Bohemia Sekt Ice PiNK!, je skvělý a osvěžující růžový sekt, podávaným na ledu. Jeho osvěžující chuť s tóny malin se dokonale snoubí se vzrušujícími zážitky, které vás v létě čekají. Nejlépe si ho vychutnáte ve větší vinné sklence s kostkami ledu. Výraznou chuť i vůni ještě podtrhne snítka máty a čerstvá malina. Nejlépe chutná v partě dobrých přátel.

Zeptali jsme se našich testerek, které také mohly Bohemia Sekt Ice PiNK! vyzkoušet, jak jim tento růžový sekt chutnal a při jaké příležitosti si ho daly.

6321b9639a52fobrazek.png

6321b8d95d3bdobrazek.pngMám moc ráda lehké letní sekty a míchané drinky, výhra mi udělala velkou radost. Bohemia Sekt Ice PiNK! jsme vypily s kamarádkami, které přišly na návštěvu. Letní večer, seděly jsme na terase, koupila jsem maliny, bylo to skvělé a moc jsme si to užily.

6321b908b14b6obrazek.pngOchutnávku Bohemia Sekt Ice PiNK! jsem si nechala na grilování s přáteli, kde jsme si my ženy udělaly své růžové drinky. Musím přiznat, že nám tato novinka letošního léta opravdu moc chutnala! Inspirovala nás k tomu, že si ho od té doby kupujeme. Když je krásně vychlazené, s kostkami ledu je přímo báječné! 

6321b9d2b6cf7obrazek.pngBalíček s lahvemi Bohemia Sekt mi udělal velkou radost. Růžové Bohemia Sekt Ice PiNK! jsem vypila se svou sestrou, když měla v létě narozeniny. Tuto růžovou novinku jsme neznaly (na rozdíl od oblíbené bílé varianty) a velmi nám chutnala. Pily jsme ji s ledem, jahodami a malinami a moc jsme si to užily.

6321b9a555724obrazek.png

6321b9df13d6cobrazek.pngLéto, letní párty s přáteli a grilování si moc užívám. Testování novinky Bohemia Sekt Ice PiNK! mě moc bavilo, stejně tak jako mou maminku a tetu, se kterými jsme slavily svátek. Je to lahodný drink, dle doporučení jsme přidaly led a maliny, lístky máty, protože bez toho by to nebylo úplně ono. Mohu tento růžový sekt doporučit, je perfektní pro dámskou jízdu.

6321b8f41f2a7obrazek.pngLíbí se mi už samotná láhev, která prostě láká k holčičímu posezení nebo romantickému večeru ve dvou. Chuť Bohemia Sekt Ice Pink je jemná, ovocná a mnohem sladší, než na jakou jste u klasické „bohemky“ zvyklí. Když si hodíte do sektu kromě pár kostek ledu i pár malin, bude váš zážitek z Bohemia Sektu dokonalý. Vyzkoušeno, potvrzeno!

6321b7e67ebbbobrazek.pngJak si Bohemia Sekt Ice PiNK! užít naplno?

1. Do větší vinné sklenky vložte kostky ledu.
2. Nalijte vychlazený Bohemia Sekt ICE PiNK!
3. Ozdobte čerstvou malinou a snítkou máty.
4. Vychutnávejte s přáteli.

Cena 149 Kč, www.osobnivinoteka.cz


Naše články:


6321b6ad34675obrazek.png

Reklama