Jak se líbí našim spřáteleným bloggerkám?

Elly

Milka patří mezi naše oblíbené sladkosti. Když máme na něco chuť, tak v šuplíku s dobrotami nikdy nechybí nějaká ta čokoláda, sušenky, prostě něco od Milky. Každý máme své oblíbené výrobky a tak Tony tam najde Milka čokoládu s Oreo sušenkami, já a pan Božský Brownies a Pepíno Softíky.
Často si také bereme Milku sebou, když vyrážíme někam na výlet. To bohužel v současné době není možné. Ale naše rodina má štěstí, že máme krásný velký dvůr, kde můžeme trávit krásné slunečné dny. A tak vyzbrojeni zahradním nářadím a dobrou náladou trávíme velkou část dne právě tady. Chcete se také zapojit do krásné soutěže o termohrnek?
Více najdete na této stránce www.bohynekuchyne.cz

Adriana

Jak si zpříjemnit den? Třeba soutěží s Milkou! Posledních pár dní je pro nás všechny dost těžkých, co si budeme povídat... Takže je na místě si ten život trošku osladit, no ne? A navíc - kdo si dá Milku, může se zapojit do soutěže o parádní fialový termohrnek. Takový, který já sama už mám a oceňuju, protože jsem celkem proti jednorázovým kelímkům, vždycky, když můžu, dávám si kávu nebo čaj (ok, nebo svařák) do vlastního :) Ale teď k tomu, jak hrnek vyhrát.
Více najdete na této stránce www.somethingsometimes.cz

Jana

Udělejte si něčím radost, když nyní nemůžete ven!
Já si koupila „obyčejnou“ kytku v květináči, která mi zpříjemňuje každý den a „zhřešila“ jsem Brownies  a čokoládovými tyčinkami od Milky, které mám ráda, ale nedopřávám si je často. Mimochodem, když si koupíte něco od Milky, tak do konce března můžete vyhrát krásný fialový termohrnek. Pravidla najdete na webu. Více najdete na této stránce www.janesmoments.com

Jana

Výzvu k soutěži o termohrnky Milka také sdílela naše spřátelená bloggerka Jana na svém facebookovém profilu.

Vendula

Měsíc a půl nás Ester Ledecká z televizních obrazovek lákala k zapojení se do soutěže o skvělý termo hrnek Milka. Doufám, že jste se zúčastnili i Vy. Stačilo zaregistrovat účtenku a čekat na slosování. A buďme upřímní, nakoupit si produkty od Milky není vůbec žádný problém. 
Aktuální karanténa je jako dělaná na to zpříjemnit si čas od času den něčím sladkým, že jo? Já osobně mám nejraději klasickou fialovou mléčnou čokoládu Milka. Kostička jako vzpruha po náročném pracovním dni je téměř jako balzám na duši. Tentokrát jsem na vyzkoušení dostala hromadu dobrot, které sice obsahují čokoládu Milka, ale základ je jiný. Věděli jste třeba, že Milka dělá například skvělé brownies? Je hezky balené po jednotlivých kostičkách, takže nemáte tendenci se jím přecpávat. Více najdete na této stránce www.wevush.com
Vendula také soutěž sdílela na svém facebookovém profilu

Zapojte se do soutěže a vyhrajte designový termohrnek Milka na cesty!
Pravidla jsou zcela jednoduchá.

Zapojit se můžete do konce března.

Více najdete v našem článku  nebo na stránce soutěže

Reklama