Vyberte si dle chuti Ovesné klasické, s kokosem, polomáčené v mléčné čokoládě anebo novinku skořicové. Také milujete skořici? Pak si nenechte ujít novinku Opavia Zlaté Ovesné se skořicí!

Jak nám nové sušenky chutnaly? Do testování se zapojila kromě vybraných čtenářek i naše redakce a spřátelené bloggerky. Jak jim nové sušenky chutnaly? Přečtěte si jejich recenze:

Elly, www.hohynekuchyne.cz
5f5f283368822obrazek.png
Když k nám na testování dorazila novinka, Zlaté Ovesné se skořicí, tak se u nás sušenky neohřály ani pár dní. Zmizely rychlostí blesku a každý, kdo je ochutnal, tak byl nadšený. Skořici doma máme moc rádi a tím se nám Opavia opravdu trefila do chuti. Ovesné sušenky v sobě kombinují vysoký obsah ovesných vloček, jsou bohaté na cereálie a obsahují vlákninu. Jenže co je u sušenek nejdůležitější? Chutnají fakt božsky!

Více najdete na jejím blogu: Bohynekuchyne.cz

Adriana, http://www.somethingsometimes.cz
5f5f28925c03aobrazek.png
Díky spolupráci s portálem Žena-In jsem dostala několik balíčků na ochutnání a k tomu také krásný merch, o který si můžete zasoutěžit na mém Instagramu. A k tomu pochopitelně balíček sušenek, abyste je mohli také vyzkoušet ;) Sušenky jsou opravdu skvělé, chutné, jemné, hodí se ke kávě i k čaji a jejich malé balení je ideální na cesty. Je to super svačinka, ne nadarmo s námi byly až v Alpách :) Velké se pak hodí, když k vám přijde návštěva a chcete jí rychle něco nabídnout ke kávě. Pokud ovšem tedy zbyde, že, můj milý...

Více najdete na jejím blogu: Somethingsometimes.cz

Veronika, http://www.veruharnol.cz
5f5f28d1c815aobrazek.png
Dostaly se ke mě k otestování sušenky od Opavie. Opavia sušenky jakýkoliv druh miluji, ihned si vzpomenu na Polomáčené, Esíčka nebo Derby. Prostě jsem milovnice sladkých neřestí. Dnes se více rozepíšu k novým Ovesným se skořicí. Nečekejte, že je to “zdravé” mlsání, není, je to božsky ochucená sladká neřest. Co bych opravdu chtěla vyzdvihnout tak malé balení Ovesných se skořicí, ve kterých na vás čekají tři kousky, kousky, které 100% zaženou pocit hladu a zároveň uspokojí při mlsání. Tohle malé balení se vleze do jakékoliv kabelky, já ho budu mít u sebe asi s naprostou pravidelností. Zatímco velký pack je ideální do batohu na turistiku, při cestování autem, vlakem anebo na piknik v parku. Mě osobně chutnaly i Ovesné klasické anebo s kokosem, ale zvykla jsem si i na tyhle se skořicí. Skořice sušenkám dodala říz. Doporučuji 100% ochutnat.

Více najdete na jejím blogu: Veruharnol.cz

Vendula, https://www.wevush.com/
5f5f291facafaobrazek.png
Vendulka zapojila nové sušenky Opavia Zlaté Ovesné se skořicí do svého receptu: Termix mám spojený s dětstvím. Hranatý kelímek, do kterého jsem se dostávala díky obrácenému konci lžičky, protože na něm ještě nebyla vymoženost typu rožku na snadnější otevírání. Čas od času pak člověk jedl taky kovové piliny z “preparace” víčka, ale stejně byl maximálně spokojený. Dnes už to mají s otevíráním děti zásadně jednodušší. Nicméně, úplně nejlepší varianta je si termix připravit hezky poctivě doma. Vzhledem k tomu, že k jeho přípravě potřebujete jen tři základní suroviny, bude to pro Vás určitě hračka. A na dozdobení jsem použila sušenky, které jsem testovala, novinku Opavia Zlaté Ovesné se skořicí.

Více najdete na jejím blogu: Wevush.com

Jana, https://www.janesmoments.com
5f5f296108a10obrazek.png
Testuji a doplňuji energii ovesnými sušenkami Opavia se skořicí. Mimochodem je to novinka!! Jsou bohaté na cereálie a obsahují vlákninu. Hodí se k snídani i na cestu jako svačinka. Anebo třeba přes den doma, při pobíhání po bytě. Chuť skořice miluju a s kávou je to skvělé spojení. Myslím, že i návštěvy to uvítají a po „kolečkách“ se jen zapráší.

Více najdete na jejím blogu: Janesmoments.com

Zajímavé informace a příběh značky oblíbených sušenek Opavia najdete na Opavia180.com
5f5f2a3c9090dobrazek.png

Naše články:

Redakční recenze - Testujeme ovesné sušenky Opavia Ovesné se skořicí 
Továrna na výrobu sušenek a oplatek v Opavě slaví 180 let 

Reklama