Snídaně je základem dne, proto jsme oslovili čtenářky, aby s námi testovaly nové CINI MINIS® CHURROS.

Výsledky testování redakce i testerek – čtenářek si můžete přečíst v našich článcích:

Jaké jsou recenze od našich spřátelených bloggerek?

616ec9758ec7aobrazek.pngVeru Harnol
http://www.veruharnol.cz/
ce.jpg

Skořicová nálož se CINI MINIS® CHURROS. Opět jsme moc rádi otestovali nové cereálie od Nestlé. Náš Luky je největší ochutnávač, on miluje vše, co si může zalít mlékem - ať jde o kuličky, kapsičky, křupinky, tak nově i o CINI MINIS® CHURROS. Po vydatném fotbalovém turnaji s kamarádem na zahradě se skvěle zasytili touhle novinkou. Oba malí fotbalisti si pochutnali a jako vždy musím vyzdvihnout i to, že mám ráda, jak se již umí syn sám obsloužit. Novinka CINI MINIS® CHURROS od Nestlé chutná i mladším sourozencům, kteří si je rádi dají jen jako pamlsek nasucho. CINI MINIS® CHURROS mají výbornou chuť, pro lidi co milují skořici jako my, je to ideální pochoutka, tvar nás také nadchnul, jsou to větší kusy, které opravdu zasytí. My můžeme doporučit.
Více najdete na jejím blogu ZDE

616ec97f5db1eobrazek.pngAdriana
http://www.somethingsometimes.cz

cici.jpg

Křupavé cereálie CINI MINIS® CHURROS jako sladká snídaně!
Snídaně miluju, to není žádné tajemství. A ještě víc zbožňuju, když můžu snídat společně s někým. Ideálně teda s Lukášem, jasně, ale klidně i s kamarádkou, kolegy, s rodinou, doma nebo v kavárně... Ne vždycky ale člověk stíhá připravit čerstvé nadýchané lívance nebo anglickou snídani, jenže ta chuť, ta je prostě k nevydržení, znáte to? :D Ještě že mám po ruce vždycky nějaké šikovné řešení... 
Více najdete na jejím blogu ZDE

616ec98a0e0b3obrazek.pngVendula
www.wevush.com

aka.jpg

Snídají Vaše děti rády? Mé ano. Přestože já mám problém se do snídaně standardně donutit, kluci s prvním jídlem dne nemají ráno sebemenší problém. Jogurty, vajíčka, pečivo nebo třeba cereálie, to vše baští s chutí a rádi. Právě poslední ze zmíněných jsou jejich velkým oblíbencem. Tentokrát se pustili do krabice novinky od Nestlé – Cini Minis Churros. Přestože jsem měla obavu, zda budou chtít skořicové cereálie jíst (mají nejraději klasické corn flakes nebo čokoládové kuličky typu Nesquik) a oni sami se na zlatavé válečky koukali trochu s nedůvěrou, po ochutnání oba vyprázdnili své misky. Ochutnala jsem samozřejmě s nimi. Obecně moc chuť skořice nevyhledávám, tady mi ale vůbec nevadila. Jednotlivé kousky cereálií jsou překvapivě velmi křupavé a mají delší dobu hezky pevný tvar, nemáte z nich v mléce hned takovou kaši. Oproti klasickým Cini Minis klukům také vyhovoval tvar “churros” a cereálie si vzali i jen tak do misky jako chroupání ke svačině.
Více najdete na jejím blogu ZDE

616ec9e6596b7obrazek.pngElly
www.bohynekuchyne.cz

laka.jpg

Snídaňové cereálie od Nestlé jsou u nás doma u dětí dlouhodobě nejoblíbenější značkou. Rádi ochutnají moje domácí müsli nebo granolu, ale pak zase s chutí sáhnou do svého šuplíky s krabicemi Nesquik, Cini Minis a Cheerios. Proto si asi dokáže představit, jaké nadšení se u nás doma ozvalo, když jsme dostali na testování novinku. CINI MINIS® CHURROS. eden s hned chystal misku s teplým mlékem, druhý se studeným. Já jsem si jich pár přidala do jogurtu, protože mám raději, když cereálie hned nezměknou, ale pěkně křupou. A protože dobře vím, že Cini Minis patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším, bylo mi jasné, že ani CINI MINIS® CHURROS nezklamou. Měla jsem pravdu. Skořicová chuť zabodovala a myslím, že budou mít ve snídaňovém šuplíku místo.
Nejvíce nadšená byla asi Tony, která miluje klasické churros a tak očekávání byla velká. Já jsem moc ráda, že nebyla zklamaná, a právě naopak. Hned si jednu krabici odvezla sebou na internát, kde si sama chystá snídaně i svačiny.
Více najdete na jejím blogu ZDE

Děkujeme všem za recenze, těšíme se na další testování!

Znáte je jako křupavé cereální čtverečky s lahodnou chutí skořice, vyrobené z celozrnné mouky, obohacené o vitaminy a minerální látky. Stačí zalít mlékem, přidat ovoce a chutná i vyvážená snídaně je na stole v okamžiku. Nyní ale na scénu přicházejí nové CINI MINIS® CHURROS!

Novinka ve světě snídaňových cereálií Nestlé má stále oblíbenou skořicovou chuť, ale z klasických čtverečků se staly churros. Za své jméno i jedinečný vzhled vděčí španělské specialitě – ve skořici obaleným tyčinkám s hvězdicovitým průřezem. Jejich tvar je inspirován rohy ovcí plemene churra – odtud také pochází název křupavé pochoutky.

616ec94a983abobrazek.png

  • Mají skvělou skořicovou chuť.
  • Jsou super křupavé. A křupavost si uchovají ještě nějaký čas po namočení do mléka.
  • Ingrediencí číslo 1 jsou celozrnné cereálie.
  • Neobsahují umělá aromata.
  • Dodávají tělu mnoho vitaminů (niacin, B2, B6) a železo.
  • Dostaly neokoukaný, unikátní tvar.

Více najdete na www.nestle-cereals.com
616ec8eea5768obrazek.png

Naše články:

Reklama