Katka Osičková
obrazek.png
Co se týče past, mám v podstatě dvě značky, kterým jsem dlouhodobě věrná a od jedné z nich, teď zkouším novinky. Opravdu příjemně chutnají a zubní dutinu vycídí, jak se sluší a patří. Myslím, že na rozpoznání bělících účinků je příliš brzy, ale mně o bělení tolik nejde. Mě baví ta detoxikační funkce, boj s přecitlivělými zuby a ochranu dásní.
Jedná se o zubní pasty z řady Signal White Now Detox (Charcoal - uhlí a Coco - kokos), které jsou v recyklované tubě (určené k další recyklaci) a bez krabiček pro snížení množství odpadu. Nové zubní pasty jsou vytvořeny na základě klinicky ověřené receptury, která obsahuje 94,5 % ingrediencí přírodního původu. 
A z řady Signal Nature Elements (Kokos, s práškem aktivního uhlí a s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou), které nabízí komplexní péči v boji za krásné zuby, opět podpořenou přírodními elementy. Bojujete-li s citlivostí zubů, chcete chránit dásně a toužíte po přirozeně bílém úsměvu, zkuste je.
Více najdete na jejím blogu.

Veronika Harnolová
5ef5bb59526deobrazek.png
V naší domácnosti je ústní hygiena častým tématem k hovoru. S mužem si potrpíme na krásný úsměv, zdravé a čisté zuby. K důkladnému čištění zoubků vedeme i našeho nejstaršího syna. Rádi experimentujeme při výběru zubních past a když mi přišla nabídka otestovat nové zubní pasty od Signalu, neváhali jsme. Oba dva jsme ocenili novou řadu WHITE NOW DETOX. Řada White Now Detox přichází v recyklované tubě určené k další recyklaci a bez krabiček pro snížení množství odpadu. Nové zubní pasty jsou vytvořeny na základě klinicky ověřené receptury, která obsahuje 94,5 % přírodních ingrediencí. Obě dvě pasty jsou chuťově příjemné a já hodně oceňuji to, že stačí opravdu malá dávka na můj sónický kartáček s malou hlavicí a i přesto je božsky pěnivá. Každá pasta s bělícím účinkem je u nás doma vítána. Jak se Veru líbily další pasty Signal?
Více najdete na jejím blogu.

Barbora Uřičářová 
5ef5bbb2c7194obrazek.png
Dostala jsem možnost testovat nové zubní pasty Signal white a long active. Balíček k testování mi zaslal portál pro ženy https://zena-in.cz/. Pro mě je velmi důležité mít zuby čisté, bílé, bez zubních kazů a skvrn. Sama si zuby poctivě čistím minimálně 2 x denně, používám i mezizubní kartáčky, zubní nit a ústní vodu. Proto jsem byla ráda, že můžu tyto nové zubní pasty Signal vyzkoušet. Celkem jsem testovala 5 zubních past - 2 Signal white now detox a 3 Signal long active nature elements.
Více najdete na jejím blogu.

Alena Elly Kolaříková
5ef5bc450f90cobrazek.png
Používání přírodních surovin pro kosmetiku je dnes velkým trendem. Přiznám se, že nejsem natolik alternativní, abych si míchala vlastní prací prášek nebo používala k čištění zubů podomácku vyrobené směsi. Ale ráda vyhledávám produkty, které tyhle suroviny používají.
Signal se v řadě Natural Elements rozhodl využít schopností kokosu, aktivního uhlí, jedlé sody, rozmarýnu a máty. Všechny tyto suroviny mají příznivý vliv na kondici zubů, ale také na jejich krásný vzhled. Mají přirozeně bělící schopnosti, pomáhají osvěžit dech, jsou antibakteriální. To vše funguje bezvadně. Z téhle řady jsem si oblíbila hlavně pastu s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou.
A jak dopadly ostatní zubní pasty?
Více najdete na jejím blogu.

Jana Nováková
5ef5bca9500eeobrazek.png
Přiznám se, že výběr zubních past až tak moc neřeším. Nemám žádnou, vyloženě oblíbenou značku. Koupím a používám tu, co mi zrovna přijde pod ruku nebo tu, která mě něčím zaujme v reklamě. Slyším hlavně na bělící účinky zubních past.  Mé zuby jsou žlutější než bych si přála, ale to je bohužel příroda. Několikrát jsem uvažovala o profi bělění zubů u svého dentisty, protože pigment mých zubů jen tak nějaká zubní pasta asi nezmění. Ale kdo ví, zkoušet budu dál. Třeba právě v těchto dnech testuji novinky od Signalu. Slyšeli jste už o nové řadě White Now Detox Signal a zubních pastách Long Active Nature Elements? 
Já se o těchto zubních pastách s přírodními elementy dozvěděla díky magazínu Žena-in, jak dopadlo testování?
Recenze Jany si přečtete na jejím blogu.


Jana Hornová
5ef5bcdedc6e0obrazek.png
Ráda jsem se zapojila testování zubních past od značky Signal. Já osobně pasty střídám. Je to dáno tím, že jsem prodělala operaci dásní a jaksi tak nějak vždy potřebuji pro zuby určitý refresh. Někdy volím pasty speciální a jindy sáhnu po známých značkách. Od značky Signal jsem měla možnost testovat pasty z těchto dvou řad Signal White Now Detox a Signal Nature Elements.
Jak se mi líbily? Detox mě dostal a baví! Jednak i proto, že tuba je silnější a mohu ji mít krásně vystavenou v koupelně, zkrátka nepadá.  No a kdo miluje kokos, oblíbí si kombinaci jílu s extraktem z kokosu - Signal White Now Detox Coco. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle „chutná“. Projeví se i okamžitý bělící účinek, který je samozřejmě dočasný. 
Jak celé testování dopadlo?
Najdete na jejím blogu.

Adriana Martinovičová
5ef5bd5d23fe1obrazek.png
Posledních pár týdnů testuji pasty Signal z řady White Now Detox a Nature Elements. A jak jsem s nimi spokojená?
Zubní pasty Signal Long Active Nature Elements, které přinášejí komplexní péči s cílem krásných a zdravých zubů, podpořenou přírodními elementy, jistě budete znát. Teď je ale na trhu úplná novinka, řada White Now Detox, která přichází v tubě určené k další recyklaci a najdete ji navíc bez krabičky, aby značka snížila objem odpadu. Pasty jsou pak vytvořeny na základě ověřené receptury, která obsahuje 94, 5 % přírodních ingrediencí.
Recenzi na každou pastu, kterou Adriana testovala najdete na jejím blogu.

Vendula Foldyna
5ef5bdb440943obrazek.png
Celkově můžu zhodnotit obě řady zubních past Signal jako zajímavé. Baví mě přírodní látky v zubních pastách obsažené, příjemné vůně a chutě (až na kokos, který moc nemám ráda) a příjemný čistící a bělící efekt. Kdybych se měla v drogerii rozhodnout, jakou pastu si koupit, tyto by určitě nebyly špatnou volbou.
Celou recenzi najdete na blogu.

Mei Kratochvílová
5ef5bee2d070fobrazek.png
Záleží vám na tom, jakou zubní pastu používáte na zuby, nebo je vám to jedno? Já aktuálně zkouším novinky od Signal s ingrediencemi přírodního původu jako třeba kokosový olej nebo jíl. Obě mi vyhovují, zuby jsou po nich hezky čisté a bělejší. Bonus je, že mají i příjemnou chuť.
Odkaz na recenzi


Testovali jsme tyto zubní pasty:
Signal White Now Detox Charcoal obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek zajistí každodenní detoxikaci vašich úst a napomůže odstranit skvrny a zažloutnutí zubů.
Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.
Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv a mají rádi kokosovou vůni a chuť. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost.
Nature Elements s práškem aktivního uhlí má skvělé čistící vlastnosti a vylepšené bělící schopnosti, které odstraňují pigmentové skvrny.
Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Složení poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu. Toto jemné složení mísí přírodní oleje se zinkem a má účinnou antibakteriální sílu. Výsledkem je kompletní ochrana obohacená přírodou.
5ef5bdeff3ff4obrazek.png
Zubní pasty Signal Long Active Nature Elements přinášejí komplexní péči v boji za krásné zuby, podpořenou přírodními elementy, které vám pomohou s citlivostí zubů, ochranou dásní i přirozeně bílým úsměvem.
Řada White Now Detox přichází v recyklované tubě určené k další recyklaci a bez krabiček pro snížení množství odpadu. Nové zubní pasty jsou vytvořeny na základě klinicky ověřené receptury, která obsahuje 94,5 % přírodních ingrediencí.
5ef5be066f61cobrazek.png

Naše články:

Reklama