Do našeho testování se zapojily tři bloggerky a nás zajímalo, jak jim produkty K-take it veggie chutnaly. Měly možnost s námi testovat bio rýžové mléko, mandlové mléko bez cukru a slazené bio mandlové mléko. Také vyzkoušely veganské smetany na vaření, veganskou pomazánku s curry a ananasem, hummus a pomazánku s paprikou a kešu.

Jaké jsou bloggerské recenze?

Adriana z blogu somethingsometimes.cz

Možná jste si toho už všimli, poslední tak dva roky se snažím co nejvíce živočišných produktů nahrazovat těmi rostlinnými. I proto jsem už vyzkoušela řadu různých variant a teď naposledy to byly novinky z Kauflandu, který pod značkou K-take it veggie nabízí širokou škálu veganských a vegetariánských produktů. Většina je v bio kvalitě a jde s nimi v kuchyni kouzlit jedna báseň. Recept, který Adriana vyzkoušela, najdete na jejím blogu ZDE

Elly z blogu bohynekuchyne.cz

Kromě toho, že všechny produkty, které jsem pod touhle značkou ochutnala, byly výborné, tak mě potěšilo, že i jejich cena je přijatelná. Což u alternativních potravin nebývá vždycky zvykem. Našemu Pepínovi třeba nedělá dobře mléko s laktózou a tahle nabídka je pro nás tedy jako dělaná. Oslovily mě taky nemlečné smetany, které chci použít do oblíbených krémových polévek. Z “nemléka” zase ráda dělám smoothie a používám ho i do kávy. Celou recenzi najdete na jejím blogu ZDE
 
Hanka ze Z lásky k jídlu

Kvalitu produktů K-take it veggie potvrzuje vítězství Veggiegurtu v testování spotřebitelského časopisu dTest v loňském roce. Je bio, bez přidaného cukru a výživovými hodnotami srovnatelný s běžnými mléčnými jogurty. Navíc vychází skvěle, co do poměru kvality a ceny. Vyzkoušejte ho třeba v osvěžujícím a lahodném smoothie. Stačí rozmixovat čerstvé ovoce, ovesné vločky, přidat lžičku medu a Veggiegurt K-take it veggie.

Rostlinné produkty jsou vhodné nejen pro vegetariány a vegany. I když máte pestřejší jídelníček a jíte maso, budeme rádi, když vás inspirujeme a naše rostlinné veggie tipy z Kauflandu vás budou bavit natolik, že u nich zůstanete. Jsou totiž vhodné pro každého, komu chutnají a kdo se chce stravovat zdravě.

Pokud si tedy chcete nakoupit kvalitní produkty, vyrazte jako my do Kauflandu. Řetězec nabízí širokou škálu veganských a vegetariánských produktů, rostlinné produkty navíc neustále rozšiřuje. Velká část sortimentu je v bio kvalitě. Nabídka zahrnuje sójová, mandlová nebo rýžová mléka, jogurty, pomazánky i bezmasé uzeniny nebo hotová jídla. Posledními novinkami jsou bio kokosové jogurty natur nebo příchuť mango-maracuja s lahodnou kokosovou chutí. Mají jemnou krémovou konzistenci, vysoký podíl kokosového mléka, vyšší obsah vlákniny a nízký obsah cukru.

Jak dopadlo čtenářské testování vybraných produktů K-take it veggie? To se dozvíte příští týden! Redakční testování najdete ve článku ZDE.

Na KAUFLAND.CZ najdete další veggie tipy i kuchařku. Díky K-take it veggie zůstane vaše strava pestrá a zdravá. Náš test berte jako inspiraci pro váš nákup.

Naše další články:

Reklama