Redakční testování si můžete přečíst z tomto článku:
Redakce testuje: nové nadýchané pečivo Bochánky Opavia, které se rozplývá na jazyku

Jaké jsou tyto chutné novinky - Opavia Bochánky?
Opavia Bochánky jsou novinka v portfoliu Opavia. Můžete je vyzkoušet ve dvou variantách jako nadýchané jemné pečivo Bochánek klasik, anebo čokoládové jemné pečivo s kousky lahodné čokolády, která se vám rozplyne na jazyku.
Najdete je samostatně balené nebo ve výhodném rodinném balení, které obsahuje 5 ks softíků Opavia Bochánků.
bo6.jpgTyto softíky jsou skvělé jako ranní či odpolední svačinka, nebo si je můžete vychutnat jen tak při chvilce odpočinku s kávou či čajem. Díky praktickému balení a velikosti se vám vejdou do kabelky, takže je můžete mít při sobě a dát si vždy, když na ně dostanete chuť! Více najdete na této stránce

Jak nové Opavia Bochánky chutnaly našim spřáteleným bloggerkám? Podívejte se na jejich recenze

Veronika H www.veruharnol.cz
Do testování jsme se pustili ihned celá rodina. Bochánky nám tak zachutnaly, že když jsem měla udělat fotky k tomuto článku, nebylo co fotit. Vše bylo snězené do posledního kousíčku. Není se čemu divit, protože Bochánky jsou opravdu výborné, vláčné a nadýchané. Ty čokoládové v sobě mají kusy čokolády, to jsou mé favority, manžel se synem preferují ty světlé klasiky a dvojčata, ty se jdou utlouct po obou variantách. Ideální do velkých rodin jsou tyhle family pack, páč když je dáváme synovi do školy ke svačince, tak mizí opravdu rychle. Bochánky vás mohou zachránit jako rychlo svačinka, anebo také sladkost/buchta ke kávě. Děti takovou rychlo svačinkou nikdy nepohrdnou, ideální do školy, na výlet, na zahradu anebo do pelechu s tabletem. Bochánky nedrobí a věřte, že po nich nezbyde ani kousíček…
bo1.jpg
Foto: veruharnol

Více si přečtete na jejím blogu ZDE
 
Elly www.bohynekuchyne.cz
Nedávno mi domů dorazila krabice plná dobrot Opavia. S velkou chutí jsem svou rodinu a kamarády zapojila do testování novinky. Nadýchaných Bochánků.

Můžete je vyzkoušet ve dvou variantách jako nadýchané jemné pečivo Bochánek klasik, anebo čokoládové jemné pečivo s kousky lahodné čokolády, která se vám rozplyne na jazyku. Když se po nich budete dívat v obchodě, najdete buď velké rodinné balení, papírovou krabičku s pěti kousky Bochánků. Nebo jednotlivé Bochánky. Obojí samozřejmě v typických barvách Opavia. Žluté balení, modré logo. Balení je úplně perfektní do kabelky, do batohu na výlet, jako svačinka do auta nebo malá dobrota ke kávě. U mě vítězí světlá čokoládová varianta, u zbytku rodiny vítězí Bochánky světlé. Vzala jsem je sebou na víkend na jižní Moravě a jen se po nich zaprášilo. Děti si na na ně chodily tak dlouho, až nezbyl ani drobek.
Jo a to je taky důležité zmínit. Když dáte Bochánky dětem do auta, tak ani moc nenadrobí. Protože z nich prostě moc drobků není. Jsou fakt výborné! Tak po nich mrkněte…
bo2.jpg
Foto: bohynekuchyne

Více si přečtete na jejím blogu ZDE

Adriana www.somethingsometimes.cz
Opavia Bochánky jsou novinka v portfoliu značky Opavia. Jde o opravdu dokonale měkoučké a nadýchané pečivo, které můžete ochutnat ve dvou variantách Bochánek klasik a Bochánek čokoláda - s kousky lahodné čokolády, která se vám rozplyne na jazyku. Najdete je samostatně balené nebo ve výhodném rodinném balení, které obsahuje 5 ks softíků Opavia Bochánků. Já jsem si je oblíbila hlavně jako rychlý dezert ke kávě, když zrovna nemám doma napečeno. Ocenil je jak muž, tak i naše nedávná návštěva. My s mužem jsme čokoládoví, takže my saháme spíš po čoko verzi. Nicméně návštěva zase brala spíš klasiku, takže se vyplatí mít doma obě varianty :D Stejně tak zachutnaly i mému bráchovi, kterému jsem dala ochutnat. No dobře, nakonec jsem mu dala celou krabičku a on jí zpucnul skoro na posezení!

Jsou opravdu krásně měkoučké, nadýchané, sladké tak akorát. A líbí se mi, že nedrobí!

Mimochodem, s čerstvými jahodami dostávají ještě nový rozměr :). Tyto nové softíky jsou skvělé jako svačinka do práce. Díky praktickému balení a velikosti se vejdou do kabelky, a i když na ně hodíte něco těžkého, jako je třeba počítač nebo termoska s čajem, nerozdrobí se vám. Takže je můžete mít při sobě a dát si vždy sladký zákusek, když dostanete chuť nebo potřebujete fofrem dočerpat energii!
bo3.jpg
Foto: somethingsometimes

Více si přečtete na jejím blogu ZDE

Vendula www.wevush.com
Značka Opavia je na českém trhu znakem tradiční kvality, klasických oplatek a dalších dobrot. Přesto přichází na trh i s novinkami. Tentokrát jsme dostali k vyzkoušení Opavia Bochánky. Jak nám chutnaly? Opavia Bochánky můžete na trhu koupit ve svou chuťových variantách, klasik a čokoládové. Klasik je klasická světlá měkká buchtička, připomíná mi velmi olejovou buchtu. Klasiku, která nikdy neomrzí a je raz dva hotová. Druhá, čokoládová, varianta obsahuje kousky skvělé čokolády, je však také příjemně nadýchaná, vlhká a měkká. Softíky mi velmi chutnaly. Líbila se mi hlavně jejich struktura, nic dusivého, drobivého, zkrátka malý měkký a nadýchaný polštářek. Osobně mi více chutnala čokoládová varianta, zejména kvůli kouskům čokolády uvnitř. Sousta se velmi snadno rozpuští na jazyku. Bochánky se prodávají ve dvou velikostech balení – buďto rodinném baleném po pěti kusech nebo jednotlivě balené po jednom. Dovedu si tedy velmi dobře představit, že bych si malé balení vzala do kabelky jako krizovou svačinku nebo třeba dětem do batůžku na výlet. Na rozdíl od klasických oplatek nedrobí, krásně zasytí a nezbude z nich kromádka drobků při prvním rozsednutí batohu :).
bo4.jpg
Foto: wevush

Více si přečtete na jejím blogu ZDE a na sociálních sítích ZDE

Jana www.solnickavkuchyni.cz
Pár týdnů zpět, jsem z redakce magazínu Žena-in, dostala plnou krabici dobrot od Opavie, abych otestovala jejich novinku na trhu. Nadýchané bochánky. Ihned jsem zapojila členy rodiny a rozdala balíčky manželovi, sestře a také Bruníkovi, který chodil mlsně okolo krabice a neustále opakoval „koko, koko...“

Jemné, sladké pečivo v podobě nadýchaných bochánků, můžete ochutnat ve dvou variantách - Bochánek světlý klasik nebo čokoládový s kousky lahodné čokolády. Který Vás láká ochutnat jako první? U mě zvítězil jednoznačně klasik. Má sestra, milovnice čokolády, zase dává přednost čokoládovému a kluci mlaskali u obou.

Obě varianty jsou k dostání v rodinném balení, v papírové krabičce, která v sobě ukrývá rovnou pět kousků. Bochánky můžete zakoupit i jednotlivě, ale upřímně se přikláním k nákupu většího balení.

Líbí se mi, že i když koupíte rodinné balení, každý bochánek je samostatně zabalený. Takže nemusíte tahat celou krabičku. Stačí do batůžku přibalit jen tolik kousků, kolik je potřeba.

Myslím, že Opavia nadýchaný Bochánek bude v létě povinnou výbavou na každý náš výlet a to nejen pro Bruna, ale i pro nás dospělé.
60bf303ad976bblobid0.jpg
Foto: solnickavkuchyni

Více si přečtete na jejím blogu ZDE

Naše články:

Více najdete na těchto stránkách

Reklama