Elly, Bohyně kuchyně

Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je malý, lehký a skladný. Když ho nepoužíváte, zajeďte s ním někam do kouta. Na těle parního čističe jsou praktické úchyty, na kterých můžete skladovat buď dlouhé trubky na stírání nebo drobné příslušenství. Hadici pak namotáte přímo na tělo čističe. Kdo chce, může skladovat příslušenství v přiloženém vaku.

V základní sadě najdete všechno, co potřebujete na běžný úklid domácnosti. Sadu na čištění podlah, s dostatečně dlouhou trubkou, praktickou utěrku, kterou k podlahové hubici přichytíte suchými zipy. Určitě se vám bude hodit i ruční hubice a kulatý kartáč. Kdyby vám toto příslušenství nestačilo, můžete dokoupit hubici pro péči o textil, která vaše oblečení vyhladí a zbaví případných pachů, prádlo pěkně osvěží.

Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix taky hezky vypadá. Líbí se mi praktická rukojeť, díky které jde čistič pohodlně přenášet. Na rukojeti najdete také světelnou LED signalizaci. Když svítí zeleně, můžete pracovat. Čistič je nahřátý a je v něm dostatek vody. Červená znamená stop, musíte počkat. Na jeden litr vody, který se vejde do nádržky, uklidíte až 75 m2 plochy.

Jsem ráda, že jsem vás mohla seznámit s praktickým pomocníkem do domácnosti. Protože těch není nikdy dost a všechno, co vám usnadní péči o domov, vám získá čas na rodinu a na sebe.

Celou recenzi naleznete zde.

Veronika Harnolová, Veru Harnol


Měla jsem možnost otestovat PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EASYFIX od Kärcheru. S testováním mi pomáhal můj muž, měla jsem ze začátku z horké páry velký respekt (vzhledem ke svému stavu, bych si nerada nějak ublížila). Můj muž byl od první chvíle nadšený. Chvíli mi trvalo pochopit princip, pořád mi chybělo použití nějaké chemie. Ale jakmile jsem viděla, jak vypadá po parním čištění náš dřez na nádobí, došlo mi to, chemie není potřeba, dřez byl zářivě naleštěný, a ještě bez bakterií. Čistič jsme použila v každé části naší domácnosti v kuchyni na podlahu, dřez i varnou desku, na chodbě na podlahu a v koupelnách na vanu, záchod i umyvadla. Malý žlutý pomocník má krásný design, jako vždy snadné ovládání a manipulování, a ještě ke všemu je funkční. Já miluji poznávat a testovat žluté novinky od Kärcheru, nikdy se mi nechtějí vracet.

Celou recenzi naleznete zde.

Vendula Foldyna, wevush.com

Tento parní čistič není prvním, který se mi už dostal do ruky. Proto mě překvapilo poměrně malé balení přístroje. Nicméně, uvnitř bylo skutečně vše, co výrobce slibuje. Samotné tělo přístroje je příjemně malé, tedy dobře uskladnitelné a designově velmi povedené. Pro Kärcher typickou žluto-černou kombinaci doplňuje kulatá světelná LED signalizace nahřátí přístroje. Velmi snadno tedy po naplnění stroje a jeho zapnutí poznáte, že je připraven k použití. Jednoduše se celý zeleně rozsvítí.

Využití přístroje výrobce slibuje opravdu široké. Díky horké páře by se měly zlikvidovat téměř všechny bakterie a špína. SC2 má ve své základní výbavě několik nástavců. Za mě je nejvíce využitelný kulatý kartáček, který se nasadí na parní pistoli a vysílá silný proud páry. Zároveň můžete kartáčkem mechanicky dočistit zbývající nečistoty. Je tedy ideální pro čištění umyvadel, vodovodních baterií, spár a další sanity. Já jsem se pustila právě do čistění umyvadla, a i když jsem si myslela, jak je čisté, tlak páry zejména v okolí chromované výpusti, objevil spoustu ukrytých nečistot.  Voda, která po čištění odtéká, není rozhodně čistá. Nástavec s kartáčkem jsem vyzkoušela také na vyčištění topení. Právě mytí topení bytostně nesnáším. S CS 2 to šlo raz dva a topení jsem následně pouze otřela mokrým hadrem, abych odstranila zbytky špinavé vody.

Celý článek na blogu wevush.com.

Jana Hornová, Jane’s moments

Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je velikostí takový malý „vysavaček“, který ke svému životu potřebuje pouze vodu. Dokáže se dostat na všechna místa díky vyměnitelným hlavicím - kartáčky a podlahová utěrka. Šňůra přístroje je dlouhá 4 metry! Ovládání je jednoduché. Nalijete vodu (obsah 1 litr) a vyčkáte si kolem 6 minut na „ohřátí“, což vám indikuje zelené světlo, které oznamuje, že můžete začít! Poté už posunete jedno jediné tlačítko, kterým regulujete množství páry! Díky lehkosti není nutné mít přístroj stále na zemi, ale můžete jej položit třeba na kuchyňskou linku, aby se vám s ním lépe manipulovalo.  Praktická rukojeť vám pomůže snadno 2,7 kilový EasyFix přemístit.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Jana Nováková, Solnička v kuchyni

Použití parního čističe je velmi snadné a pohodlné. Nadchlo mě, že odstranění nečistot obstará pouze pára a nemusím použít žádné čisticí přípravky. Pára nejen, že odstraní nečistoty, ale také bakterie. Díky třem nástavcům jsem zvládla vyčistit vše, co jsem chtěla. Zaměřila jsem se na dlaždice, a to jak na podlaze, tak na stěnách a na různé kouty, kam je špatný přístup a drží se tam špína. To, co jsem často drhla kartáčkem a pískem, čistič vyčistil během chvilky bez nutné síly. Díky malému kulatému nástavci s kartáčovými štětičkami jsem vyčistila úplně všechno. Musím říct, že parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je velmi výkonný a spolehlivý čistič. Také se mi líbí, že šetří čas a námahu.

Celý článek naleznete zde.

Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je nyní menší a s nižší váhou o 200 g. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minuty a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Na první pohled se od svého předchůdce liší designem. Nové provedení je moderní a elegantní, výrazným prvkem je praktická rukojeť, díky které se přístroj snadno přenáší.

Funkce LED na rukojeti zobrazuje provozní režim, takže snadno poznáte, kdy je s přístrojem možné pracovat a kdy ne. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je parní čistič připraven k použití. Nový design umožňuje estetické ukládání kabelu i příslušenství, které je v základní výbavě. To lze uložit buď do velkého vaku, nebo na dva držáky přímo na stroji.

Ve standardní výbavě najdete vše, co potřebujete k úklidu podlah, skleněných ploch, umyvadla, armatury, digestoře, varné desky i obkladových dlaždic. Více na Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix.


Přečtěte si také:

Reklama