Testování různých produktů je velmi oblíbená aktivita jak v redakci, tak mezi čtenářkami. Jsme rádi, že se do některých našich projektů zapojí i naše spřátelené blogerky. Protože víme, že psí mazlíčci jsou součástí rodin Venduly, Jany a Elly, poprosili jsme je o jejich recenze.

Wevush

fitmin

Náš Jack (jorkšír, 6 let) si aktuálně pochutnává na granulích Fitmin Mini Maintenance. Toto superprémiové krmivo pro dospělé psy Jackovi poskytuje střední dávku energie a všechny potřebné vitamíny a minerály – bílkoviny, proteiny, vlákninu, vápník, fosfor, sodík a mnoho dalšího v hezky vyváženém poměru. Granule jsou vyráběny z kuřecího a rybího masa. Skvěle mi vyhovuje, že je firma vyrábí v různých velikostech podle plemena psa. My máme samozřejmě ty nejmenší. Dále je v nabídce také strava pro méně či naopak více aktivní psy. Jack obecně není moc granulkový pes. Většinou je jí jenom z potřeby. U této značky se však po své denní dávce může doslova utlouct.

Aktuálně Jack baští dobrůtky stejné značky, jako má granule. Tedy Fitmin. Konkrétně jde o jejich Snax Nuggets. Firma je vyrábí hned v několika příchutích – kuře, jehněčí, játra a divočina. Jackovi chutnají nejvíce jehněčí. Opět jde o hypoalergenní výrobky s vysokým podílem masa, které neobsahují žádná umělá barviva, aromata či konzervanty. Takovouto dobrůtkou se pak odměňuje jedna radost. Ať už za cvičení nebo za vzorné plnění pravidel domácnosti.

Celé hodnocení najdete na blogu www.wevush.com

 

Bohyně kuchyně

pesMáte pejska a stejně jako dopřejete sobě ty největší pochoutky, tak pro něj to chcete stejně? Ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz jsme u nás doma testovali psí granule a pamlsky značky FITMIN. A protože my jsme domácnost kočičí, jak určitě víte, testoval Ashley. Anglická setřice mých rodičů. Ashley je rozmazlená (asi jako my), a tak jí jen tak nějaké krmení nejede.

Právě proto byla ideální testovací pes. Co zachutná Ashley, zachutná snad každému psovi.

Kromě klasických granulí dostala Ashley také hromadu pamlsků Fitmin Snax. Nemohli jsme se dočkat, až jí novinku naservírujeme a budeme ji pozorovat, jak zachutná.

Do granulí se zamilovala na první ochutnání. Většinu granulí maminka kupuje nejprve testovací menší množství, protože čeká, jak bude Ashley chutnat. Tady nemusí mít strach. Za chvíli budou pryč. A dokonce po nich, ta naše hubená modelka, moc pěkně přibírá. Bude to asi tím, že granule Fitmin neobsahují pšenici, zato ale hromadu kvalitního masa. Navíc obsahují ještě výtažek z rozmarýnu, který stimuluje imunitní systém, podporuje cirkulaci krve a zlepšuje trávení, podporuje činnost jater, působí jako antioxidant.

Další na testování, přišly na řadu kostičky z řady Fitmin Snax. Nemusím ani popisovat, co Ashley dělala, když si k nim čichla. Fotografie mluví za vše. Je to cirkusový pes a tak panáčkovala jako divá

U naší Ashley psí pochoutky uspěly na jedničku s hvězdičkou. Teď se chystám koupit granule FITMIN našim kočičím miláčkům. Doufám, že budou stejně nadšené, jako Ashley

Celé hodnocení najdete na blogu www.bohynekuchyne.cz

Jane´s moments

yris

Yriska si pošmákla na granulkách Mini Maintenance , které jsou určeny pro malá plemena. Jsou to menší granule, aby se pejskům mohly lépe rozkousávat. Ideální pro dospělé čivavky, jorkšíry, mopsíky a další. Mají vyšší obsah energiie, s čímž Yris jako lovecké plemeno nemá problém. Chodí totiž na dlouhé procházky a občas má „zaječí“ úmysly. Proběhne se nejen ona, ale i její panička! Příchuť granulí je drůbeží a jak mi bylo řečeno, Yrisce nezachutná jen tak něco! K mističce přistupovala nejprve nedůvěřivě, ale nakonec „zabořila“ hlavu a dala si odpolední svačinku. Balení je važí 3 kg  a této psí dámě vydrží ještě na pár týdnů. Cestovní mistička, kterou jsem Yris věnovala, jí bude doprovázet na výletech a hodí se nejen na granule, ale především v parných dnech na vodičku. No a ozdůbka na krk v podobě šálu jí slušela! 


Enzo testoval doplňkové krmivo, tedy pochoutky. Nugetky s obsahem proteinu v několika příchutích (kuřecí, jehněčí, játra, zvěřina). Jsou bez barviv, aromat, konzervantů, hypoalergenní  a navíc 100% nature! Musím říct, že když otevřete pixlu s nugetkami, doslova se na vás line masová vůně, že si říkáte „ti hafani  se ale mají, takové voňavé dobrůtky“. A chutnaly! Enzo doslova čekal, až dostane další, a ještě další kousek. I když je to mimčo, měl nugetky jako bonbónek a kdyby mohl, sní úplně všechny najednou! 

enzo


Pamlsek ve tvaru kostičky, Fitmin Snax, opět v několika příchutích, ochutnali oba dva. Může sloužit jako větší odměna a zároveň i tak trochu jako hračka. Myslím, že fotky, budou mluvit za vše. Podívejte, jak jim chutnalo. Pamlsky dostali vždy za odměnu, protože v psí výchově jsem tvrdá a disciplína musí být!

Celé hodnocení najdete na blogu www.janesmoments.com

 

„Pamlsky a pochoutky by neměly obsahovat barviva, velké množství konzervantů, sůl nebo cukr. Stejně tak pokud máte zvíře, které trpí přecitlivělostí nebo alergií na nějakou surovinu, hlídejte si její obsah nejen v kompletním krmivu, ale i v pochoutkách,“ radí specialistka na výživu značky Fitmin Adéla Palacká.

Česká značka superprémiových krmiv Fitmin klade na složení krmiva, ale i pochoutek velký důraz. Jednou z nich jsou pamlsky Fitmin Snax bones a nově také Fitmin Snax nuggets – 100% přírodní produkty vyrobené pouze z čerstvého masa a z lehce stravitelné extrudované rýže. Jedná se o zdravý, přírodní a chutný pamlsek, jehož složení je na českém trhu poměrně raritní.  Vše o výrobcích Fitmin najdete na této stránce http://www.fitmin.cz/

Naše články