Jak dopadlo testování našich spřátelených blogerek?

Adriana Martinovičová

Spolu s internetovým magazínem Žena-in jsem mohla vyzkoušet novinku od značky Manner, kakaový nápoj. Vyzkoušela jsem, že je dobrý do receptu na báječné tiramisu a také skvěle chutná jako nápoj. Kakaový nápoj Manner se skládá ze dvou přísad: 25 % čistého kakaa z kakaových bobů Fairtrade a cukru. Je zcela bez přídavných látek a je i veganský. Na základě zcela speciálního výrobního postupu je kakao perfektně rozpustné, jak ve studeném, tak i teplém mléce. Takže jsem neváhala a k tiramisu jsem si udělala i hrnek horkého kakaa. To vám bylo sladké odpoledne! Mňam!

Mimochodem! Kakao obsahuje spoustu zdravých látek, vitamínů a minerálů, které slouží jako prevence proti nachlazení v chladném podzimním počasí. Navíc působí povzbudivě, takže vás pěkně nakopne a ještě k tomu obsahuje hormon dobré nálady! 

Recept na tiramisu spolu s recenzí kakaa Manner najdete na jejím blogu zde.

Alena Kolaříková 

Zní to jako ideální podzimní pohoda. Káva, čaj nebo kakao a domácí sušenky. Já jsem k novému receptu na sušenky přidala i novinku, kterou nyní testujeme a to je kakaový nápoj Manner. K jeho výrobě se společnost Manner vrátil po mnoha letech. Poprvé se totiž kakaový nápoj z těch nejlepších surovin vyráběl už v roce 1898. Manner kakao je vyrobeno stejně jako kdysi ze dvou surovin, 25% tvoří podíl čistého kakaa z vlastní pražírny a druhou složkou je cukr. Manner kakaový nápoj můžete rozpustit v teplém i studeném mléce, i v jeho veganských variantách. Nápoj je certifikován značkou Fairtrade, nemá žádné přídavné látky a je veganský!

Kakao je vyrobeno z bobů, jež jsou pražené ve vlastní pražírně v centru Vídně. Díky tomu má kakaový nápoj Manner svoji typickou čokoládovou chuť Manner.

Podle mě ideální nápoj na chladný podzim a po něm následující studenou zimu. A k domácím sušenkám je Manner kakao jako stvořené!

Více na jejím blogu zde.

Jana Nováková 

Podzimní chladné dny a teplé nápoje k sobě neodmyslitelně patří. Čaj i kávu piju běžně každý den. Ale co třeba kakao? Kakao je pro mě zejména vzpomínkou na dětství. Teď v dospělosti si jej nevařím příliš často, ale čas od času nás s manželem přepadne mlsná a dopřejeme si opravdu hodně „sladké ráno“. A ta chuť přišla zrovna dnes a s ní ta správná chvíle otestovat kakaový nápoj Manner. Výrobky od Manneru mám moc ráda, hlavně kokosové oplatky - ty bych mohla jíst pořád! Takže i na kakao jsem se moc těšila a očekávala to nejlepší.

Více na jejím blogu zde. 

Vendula Foldyna 

Moje ráno by nebylo tím správným startem do nového dne, kdyby nezačalo nějakým teplým nápojem. Tradičně je to kvalitní káva nebo třeba kakao. Díky spolupráci se serverem Žena-in se mi do ruky dostal kakaový nápoj MannerTrinkCacao. Z čokoládově vonícího prášku prodávaného v praktické válcové dóze připravíte během minuty super doplněk k snídani nebo třeba svačině.

Více na jejím blogu zde nebo na sociálních sítích Facebook či Instagram.

MannerCacao rozpustný nápoj: čokoláda pro všechny!

Manner kakaový nápoj je lehce rozpustný v teplém i studeném mléce, i v jeho veganských variantách. Společnost Manner se zavázala k trvale udržitelné produkci a k ochraně životního prostředí, proto je nápoj certifikován značkou Fairtrade, nemá žádné přídavné látky a je veganský!

Kakao je vyrobeno z bobů, jež jsou pražené ve vlastní pražírně v centru Vídně. Díky tomu má kakaový nápoj Manner svoji typickou čokoládovou chuť Manner. Skvělá chuť vytvořena s láskou!

Více informací naleznete zde. 


Naše články:

Reklama