K  jarnímu úklidu bezpodmínečně patří mytí oken, proto jsme uvítali krásnou akci spojenou s testováním, které usnadní tuto činnost. Kromě redakce a čtenářek se do testování zapojily i naše spřátelené blogerky a napsaly na své blogy, své recenze, jak se jim skvělý pomocník, aku stěrka KÄRCHER, osvědčila.

Jak se našim spřáteleným bloggerkám pracovalo s aku stěrkou KÄRCHER?

Jane´s moments

aku stěrka

Žluťásek“, neboli okenní vysavač WV5 Premium je vlastně akustěrka. Práce s ní je naprosto jednoduchá! Opravdu!!! Zvládnete to i bez čtení návodu. Je tu jen jedno tlačítko, kterým se přístroj zapíná i vypíná. Pak už stačí jen přiložit na místo čištění a klasicky „vysáváte“.

Za mě super pomocník, který je lehounký do ruky, má jednoduché ovládání a konečně mi odpadlo  „leštění“.  Mytí oken mě snad i začalo bavit až je mi líto, že ten fešák je jen půjčený!

Celé hodnocení najdete ZDE.

 

Veru Harnol

aku stěrka

Před pár dny jsem dostala zapůjčený Kärcher čistič oken WV 5 Premium. A proč mě lákalo pomocníka na mytí oken otestovat? Protože náš dům se skládá z velké části z oken a domácnost, která se mi staví, bude doslova celá prosklená. Takže vždy vítám nějakého pomocníka, který mi tohle utrpení - mytí oken usnadní. Dost bylo kýblů se špinavou vodou a chaosu v celé domácnosti!!! Hned jak se o víkendu umoudřilo počasí, tak jsem se vrhla na testování. Jaké jsou mé dojmy z pomocníka? Takže za prvé, z krabice jsem vysypala velké množství jednotlivých částí čističe a chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala. Pochopila jsem, že budu mít dvě pomůcky - rozprašovač + rozmývák a aku stěrku. Za druhé jsem musela aku stěrku nabít, takže jsem se sama sobě zasmála, jak jsem neznalá :-) Ale byl čas si připravit věci na focení - fotila jsem se samospouští, většinou mě tyhle geniální věci napadnou, když jsem doma sama. Jo a okna umývám vážně v teplácích (narážím na článek, kdy jsem žehlila v džínech). Níže vám pomocníka představím detailněji... Před prodlouženým víkendem se vám to může hodit, když se budete nudit - můžete umývat okna :-)

Celé hodnocení najdete ZDE.

 

Elly

aku stěrka

Nemám ráda mytí oken. A tak si ho ulehčuji, jak se dá. Třeba šikovným pomocníkem Kärcher.

Když jsme si vymýšleli rodinný dům, chtěla jsem za každou cenu okna členěná venkovními příčkami. Ty, které byly uvnitř skel, se mi prostě nelíbily. Okna jsou krásná a nevolila bych jinak. Jen jejich údržba není nic moc. Každé okno má minimálně 9 menších čtverečků, to znamená 18 čtverečků z obou stran a 72 rožků na každém okně. Hrůza!!!

Jsem lemra líná, okna myju jednou ročně nebo když už přes ně fakt nevidím. Takže některé i dvakrát ročně. A pak mám velkou radost, kolik je doma světla. Přísahám a slibuji, že když mi bude pomáhat Kärcher, tak budu okna mýt pravidelně. Protože díky němu mě fakt žádné rožky v okně nerozhodí.

Celé hodnocení najdete ZDE. Další hodnocení od Elly si můžete přečíst i na webu Pečeně vařeně.

 

Brzy se můžete těšit i na hodnocení od Lucie z blogu www.recipefor30s.cz a na hodnocení od Tiny z blogu www.tinajedoma.eu.

 

aku stěrka

Aku stěrka Kärcher WV 5 Premium čistí bez šmouh a zbytečných kapek a umožňuje zkrátit mytí oken až na třetinu oproti běžnému způsobu. Dokáže definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Ušetří spoustu času a námahy díky elektrickému odsávání. Nový okenní čistič je vybaven odnímatelnou baterií a umožňuje tak *nepřetržité mytí oken. (*platí pro variantu WV 5 Premium Nonstop Cleaning Kit, kde jsou součástí dvě baterie a dokovací stanice) Díky měkčeným prvkům na rukojeti je praktičtější a ergonomičtější než předchozí série.

Naše články: