Do rukou bereme tisíce předmětů a vykonáváme s nimi stovky aktivit – od relativně šetrných jako psaní na počítači až po opravdu náročné jako například drhnutí koupelny. A naše ruce to zvládají. Připomínají skvěle fungující motor s malými nároky.

Ale pozor – malé nároky neznamenají žádné nároky, a to ani když zrovna nedrhneme koupelny. Na obličej máme celý arzenál kosmetických prostředků, ale na ruce často jediný krém, případně vůbec nic. A přitom toho potřebujeme docela málo…

 

Pomineme-li ochranné substráty nutné pro ochranu pokožky při výkonu fyzické práce, stačí nám pouhé dva krémy. Použijeme-li jeden krém na denní a jeden na noční péči, naše ruce budou jako v bavlnce. A bude to na nich vidět.

 

Při ranní hygieně aplikujeme náš vyzkoušený denní krém. Ideální jsou ty s dobrým hydratačním účinkem. Hydrataci zajistí nejlépe přítomnost tekutých krystalů, které váží až 50% více vody a až trojnásobně zvyšují hydratační účinek. Jistě mi dáte za pravdu, že výborná je například Indulona Hand care Day – skvěle váže vodu a nezpůsobuje absolutně žádnou alergickou reakci.

 

Na noc potom naší pokožce dopřejme postupnou regeneraci. Noční krémy jsou uzpůsobené tak, že blahodárně působí postupně celou noc. Vhodné jsou především přípravky s vitamínem E poskytující dlouhodobou regeneraci, jako např. Indulona Hand care Night.

 

Tedy – naše ruce chtějí málo. A pokud jim to dáme, odmění nás nejen špičkovým výkonem, ale i krásným vzhledem.

 

Shrnutí a pár rad navíc:

 

  • Při výkonu fyzické práce potřebujeme několik typů ochranných krémů. Pro běžné každodenní použití si ovšem vystačíme jen se dvěma substráty.
  • Ideální denní krém maximálně zvláčňuje.
  • Na noc je dobrý krém s vitamínem E.
  • Svým rukám dopřáváme kvalitní krémy určené přímo pro ně.

Více na www.indulona.cz

 

Reklama