Nakupování potravin je každodenní činností. Současným trendem jsou kvalitní a čerstvé suroviny. Zajímá nás zdravý životní styl, proto jsme pro vás připravili další reportáž v nově modernizované prodejně Albert na pražském Chodově. Byly jsme zvědavé, jak to tady vypadá. Od kamarádek, které bydlí poblíž, víme, že tento hypermarket je v nové podobě super.

Spolu s Katkou, naší čtenářkou, jsme tedy vyrazily na odpolední nákup – znáte to, potřebujete nakoupit večeři, snídani pro děti a něco ještě na další den. A na inspiraci čekáte, až uvidíte, co vám padne do oka, a pak domyslíte celé menu.

Albert

My jsme se s Katkou „našly“ v přehledném koutku zdravé výživy u výrobků Nature ´s Promise, protože obě rády vaříme zdravě. A nabídka nás přímo nadchla!

Albert

Katka: Byla jsem velmi mile překvapená. Okouzlil mne pult s čerstvými rybami, neodolala jsem a koupila jsem k večeři dva pstruhy. Část prodejny „Zdravě s Albertem, kde jsou zdravé potraviny typu čočka, quinoa, špaldová mouka, třtinový cukr, kokosová mouka či cukr a další, je pro mne ráj. Ráda vařím zdravě, takže můj košík se plnil zdravými produkty. Také nabídka pečiva a zeleniny s ovocem se mi moc líbila. Chtěla jsem vyzkoušet vlastní značky prodejen Albert a musím říci, že mne vybrané produkty nezklamaly.

Klára: Stejně jako Katka se mi moc líbil pult s čerstvými rybami (můžete si vybrat jak mořské, tak sladkovodní, dle denní nabídky). Já jsem zvolila lososa s kůží, kterého jsem večer upekla s chutnými brambůrky a s bylinkami. Nadchla mne nabídka čerstvé zeleniny a velký sortiment vzrostlých bylinek ve speciálních kontejnerech, ze kterých si můžete ustřihnout množství, jež potřebujete. Nůžky, sáčky a váha, to vše je k dispozici. Koupila jsem si šalvěj a tymián. Ze zdravých potravin jsem si ze značky Nature´s Promise vybrala Bio červenou čočku na čočkové ragú, naše rodina ho miluje. Nemohla jsem odolat chia semínkům a lískovým ořechům, ty v mém jídelníčku nesmí chybět. Jako zajímavost jsem si ještě vybrala kokosovou mouku a kokosový cukr. Neodpustila jsem si v oddělení zeleniny nákup modré dýně Hokkaido – tento typ dýně najdete jen v Albertu. Dýně miluji, těším se na polévku.

 
Pokud je pro vás důležitá zdravá výživa a tyto produkty patří do vašeho jídelníčku, pak máme pro vás tip: Vyzkoušejte výrobky značky Nature´s Promise, která postupně „převléká“ zdravé potraviny oblíbených značek Albert Free From (bezlepkové a bezlaktózové produkty), Albert Veggie a Albert Bio. Navíc Albert představuje novou řadu Nature’s Promise Healthy life

Za náš nákup jsme získaly u pokladny papírové penízky „Bertíky“, které jsme vhodily do speciálního hlasovacího boxu u informačního pultu. Měly jsme radost, že jsme mohly přispět na dobrou charitativní věc – více si můžete přečíst zde.

Nature

Více na www.albert.cz

Reklama