Když máte sportovní rande, moc nehrotíte líčení. Nakonec toho ale čtenářka Peggy89 trochu litovala, že si na obličej nedala make-up. Proč? To si přečtete v této novince...

I když čtenářka Peggy89 prožila drobný trapas, bylo rande s Lukášem úspěšné.


S prvním přítelem jsme prakticky ani žádné rande neměli. Potom s druhým byla naše první společná schůzka projížďka na kolečkových bruslích.

Jednou jsme Lukáše potkali když zrovna přijel z projížďky na bruslích a já jela kolem s kamarády. Kamarádka věděla že se mi líbí a tak se hned zmínila že taky na bruslích jezdím ráda, takže jsme se domluvili že se druhý den půjdeme projet spolu. Vzhledem k tomu že se jednalo o jízdu na bruslích tak jsem se namalovala jen řasenkou, oblíkla si tílko, kraťasy, samozřejmě brusle a vyrazila.

Po asi půlhodině kolem nás projeli naši známi, zastavili a ptali se jestli za něma nechcema na chvíli dojet do hospody, tak jsme souhlasili. Když jsme tam dorazili tak už tam bylo plno a kamarádi seděli u třech stolů které byly sražené dohromady. U těch stolů seděli další lidi, některé jsem znala některé ne. Problém ale byl že byla volná už jen jedna židle. Řekla jsem teda že si pro další zajdu k nějakému jinému stolu. Jenže to se nelíbilo mé kamarádce „dohazovačce“ a ta začla ať si sednu Lukášovi na klín. Já že si raději zajdu pro tu židli a ona začala: na klín, na klín, na klín... za chvíli už se k ní přidali všichni známí i neznámi od stolu. Vzhledem k tomu že už mě sledovala celá hospoda jsem si i přes brusle na nohou Lukášovi na klín sedla. Přesněji se o to pokusila. Stalo se ale to, co jsem doufala že se nestane. Podjela mi brusle a já skončila na zemi. V tu chvíli jsem velice pobavila celou hospodu a jen jsem litovala že jsem si na obličej nedala i tunu makeupu, to by snad překrylo můj červený obličej, no ale možná ani to ne. Nakonec jsem se teda Lukášovi nějak na ten klín posadila, to už si mě chytil kolem pasu s tím, že si mě raději přidrží abych mu zase nespadla. Teď už je to více jak 4 roky a stále jsme spolu.

Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16.7.2013: Příprava na rande

Geneze tohoto tématu je zajímavá. Kamarádka Radka mi vyprávěla, jak se chystala na jedno rande. Kterak se šminkovala, vyčesávala si vlasy, trhala obočí, zkrátka na sobě vytvořila hotové sochařské dílo, aby pak rande skončilo katastrofou. A tak mě napadlo téma: Příprava na první rande.

Pak mi Klárka v práci řekla, že příprava na rande je obecně zajímavé téma a nemusí jít jen o první.

No a když jsem dával do kupy Radčin příběh (ten si můžete přečíst v dnešním vydání), došlo mi, že pointa je hlavně v trapasu, který se stal. A tak mi k dnešnímu tématu pište své příběhy o tom...

  • Jak jste se chystala na své (první, nebo jiné důležité) rande a jak to nakonec dopadlo?

Příběhy mi zasílejte do redakčního e-mailu:

Za svůj příspěvek můžete získat hezký dárek, totiž hru Kama Poker od Albi. Tedy pokud ho pošlete do uzávěrky tématu 16.7.2013, 15.00 hodin a bude uveřejněn v novinkách magazínu.

poker

Reklama