Proč máme rádi Granko? Co pro nás znamená puntíkatý hrníček?

Věra Forejtová

Granko u nás v rodině jede. Já ho nejvíce pila v dětství. V dospělosti jsem tak nějak přirozeně začala pít více kávy, ale není nad to, si čas od času připomenout jeho typickou chuť a vzpomínky s ní spojené. V poslední době jsem si oblíbila Granko Exklusive, má skvělou, silnou kakaovou a méně sladkou chuť. Dávám si ho hlavně, když se chci zahřát a v zimních měsících přijdu promrzlá z venku. To je pak velká dobrota. Zkoušela jsem také dortík z obalu a byl fantastický. Byla jsem překvapená, jak dobře se z Granka peče. V létě jsme objevili Granko sirup a dělali si ovocné saláty všeho druhu. Dcera má ráda klasické Granko, jeho příprava je tak snadná, že si jej již připravuje sama.

Na Granko mám nejkrásnější vzpomínky z dětství. Můj tatínek připálí i vodu na čaj, ale každý víkend mi do postele nosil Granko v puntíkatém hrnečku a chléb s máslem a uzeným sýrem. To byla dobrota. Jsou to pohodové okamžiky, na které nikdy nezapomenu. Snídani do postele bych si nechala líbit i dnes.

Julie Hájková

Granko u nás doma nesmí chybět, nejvíce ho spotřebuje manžel. Běda kdyby došlo! Sype si ho do kaší, jogurtů nebo pribináčků, a to ve větším než malém množství. Dává si ho i do studeného mléka, což je pro mě nepochopitelné. Když Granko, tak pěkné horké, toť můj názor. Vybírám si na něj vždy i speciální buclatý hrneček, který mohu pěkně obejmout do dlaní, ráda si zahřívám prsty. Ale ten puntíkatý v mé sbírce zatím chybí. I když po něm už delší dobu pokukuju.

Hanka Růžičková

Na Granku vyrostly obě moje děti, jinak jsem mléko do nich nedostala. Moc mě potěšilo balení i s krásným puntíkatým hrnečkem. A moje vnučky mají ráno s Grankem vylepšené o krásný hrneček s červenými puntíky. A běda, že by puntíkatý hrneček použil někdo jiný. Granko musí být v puntíkatém hrnečku!
5c65673598348obrazek.png

Markéta Škaldová

Když se někdo zmíní o Granku, ihned si vzpomenu na bezstarostné mládí. Granko bylo doma nutností. Já i sestra jsme ho milovaly. Ráno či večer nám maminka připravovala teplé kakao, o víkendech oblíbenou krupicovou kaši celou puntíkatou od granulek Granka. Pokud mamka nebyla v dohledu, chodily jsme se sestrou do špajzu a sypaly kakao rovnou do úst. Teď, jako velká holka, Granko také používám. Nejčastěji pro přípravu sladkých „teček“, které připravuji velmi často. Dokonce mám doma už pár let i Granko hrneček s červenými puntíky. Když v něm nemám kakao, tak si do něj připravuji svůj oblíbený meduňkový čaj.

Klára Křížová

Pro mne je hrneček už rok symbolem přátelství. Minulý rok mi ho věnovala kamarádka, že má dva a že mi jeden chce dát, abych měla radost. Od té doby vždy, když puntíkatý hrneček vidím, vzpomenu si na ni. Je to moc hezké a k hrnečku mám díky tomu vztah, bylo by mi líto, kdyby se rozbil. Navíc Granko miluje celá naše rodina, tak jen čekám, kdo mi ho kdy vezme. Naštěstí si teď můžu pořídit dalšího puntíkatého Granko fešáka z aktuální limitované edice.
5c6566e3a18e1obrazek.png

Fotografie: Instagram @hana_val; @kubajszcom; @terezen

Granko je naše daleko nejoblíbenější kakao s dlouhou tradicí. Jde s trendy, splňuje přísná kritéria moderní doby, ale chutná stále tak, jak ho máme rádi.

Je to voňavá a lahodná energie, která nám i našim dětem chutná. Díky vylepšené receptuře s minerály a vitamíny si teď na něm nejen pochutnáme, jako vždy, ale spolu s mlékem získáme i něco dobrého, co nám prospívá. Letos je to přesně 40 let od chvíle, kdy se v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín začalo Granko vyrábět.

5c656670cc168obrazek.pngIkonický Granko hrníček s červenými puntíky je tu!

Už je to dávno, co byl naposledy v prodeji. Přesto se po něm stále ptáte, protože ho stále používáte a ztratil už barvu nebo rovnou celé ouško, nebo prostě potřebujete ještě jeden. Pochutnejte si na oblíbeném Granku v hrníčku jako z reklamy! Najdete ho nyní v prodeji v limitované edici!

Náš tip! Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte krásné balíčky plné puntíků!
Na co se můžete v balíčku těšit? Na stylovou termosku, Granko 450 g a limitovanou edici balení Granka s hrnečkem uvnitř, pro ty nejhezčí kakaové chvilky.5c656785c89dbobrazek.png

Soutěž najdete na této stránce.

Reklama