Čím starší, tím lepší. To je pravidlo, které nemusí platit jen pro víno, ale i pro vaši pleť. Záleží jen na vás, jak se ke své pleti budete chovat. Všechno má svůj vývoj, a tak se každá z nás postupně dopracuje k vráskám. Až objevíte své první hlubší vrásky, uvědomte si, že pro vaši pleť nastává čas hýčkání a regenerace. Jen tak si proces stárnutí nejen zpříjemníte, ale i zpomalíte.

A pomoci vám v tom může regenerační kosmetická řada GREEN LINE 1+5 EXTREME ACTIVE, která je určena pro prevenci předčasného stárnutí pleti.

PÉČE O PLEŤ
Pleť prochází různými etapami vývoje stárnutí a každému z nich musíme přizpůsobit svoji péči. Jinak se pečuje o pleť mladistvou a jinak o pleť s vráskami.
Kosmetiku si vybíráme nejen podle stáří, ale i podle typu pleti. Většina žen ve zralém věku ví, jaký typ pleti má a jakou kosmetiku by měla používat.
Stále však existují špatné postupy péče o pleť. U některých žen je například stále zakořeněný zvyk umýt si obličej pouze vodou a po té nanést krém. Klíčem k úspěchu je však dokonalé čištění pleti před použitím dalších kosmetických přípravků. Proto nestačí pouze voda, ale je zapotřebí použít čisticí pleťové mléko (to platí především pro suchou pleť) a tonik. Pleť se tak dočistí a rychleji se stáhnou póry. Tím je dán základ pro následné použití krému. Čisticí mléko dobře proniká do pokožky, rozpouští nečistoty a odstraňuje líčidla. Lze je nahradit čisticím gelem. Odborníci doporučují používat tyto přípravky ráno i večer. Zklidňující tonikum neobsahuje alkohol a pomáhá pokožce docílit přirozeného pH.

Péče o pleť by měla být pravidelná. O pleť se nestačí starat pouze občas, ale systematicky každý den. Kromě čištění pleti je nutné umět i správně nanést krém. Denní krémy se nanáší ve slabší vrstvě, noční v silnější. Denní krém se lehce vstřebává do pokožky, chrání ji před vysoušením a nečistotami, činí ji odolnější a svěžejší. Měl by obsahovat UV filtr. Noční krémy obsahují obvykle více tuku a využívají toho, že ve spánku je organismus schopen daleko účinnější regenerace.

Pro dosažení optimálního účinku je vhodné používat přípravky stejné kosmetické značky a řady. Jen tak docílíme zdravé pleti.

KOSMETICKÁ ŘADA GREEN LINE 1+5 EXTREME ACTIVE
Přípravky regenerační kosmetické řady GREEN LINE 1+5 EXTREME ACTIVE pleť osvěží, zmenší množství vrásek, navrátí jí pružnost, dlouhodobě jí dodají potřebnou hydrataci a ochrání ji před škodlivými vlivy okolí.
Řada obsahuje denní krém, noční krém, čisticí mléko, osvěžující tonik, oční gel, pleťovou masku a extrémně aktivní sérum.
Základem této řady je přírodní výtažek z ořechů makadamie, který se ze všech olejů nejvíce podobá tukům lidské pokožky.

S přípravky této řady bude vaše pleť zářivější, hebčí, hladší a pružnější. Potvrdily to testy v laboratořích farmaceutické společnosti Lek a v německém institutu proDERM v Hamburku.

Více informací o produktech této řady najdete na http://www.green-line.cz/