Na výlet se chystá v sobotu čtenářka Lenig, ale přestože dceru zvala, ta pozvání odmítla. Lenig to ale nebere nijak tragicky, je jasné, že si chce maturantka užít volno po svém...

Den dětí? Jasně, ale jen dokud jsou děti menší, dospělým už se nezavděčíte.


Ahojky všem žínkám a do redakce.

Popřát hezký den, když stále prší, to už snad ani nemohu, aby se do mě někdo nepustil :-)))

My už doma děti nemáme, nejmladší člen rodiny je naše maturantka, která u nás byla včera a když jsme ji zvali na sobotu, tak prý už něco má. No jasně, ona je tak zvědavá na starouše, když má kolem sebe kupu mladých kamarádů a kamarádek :-)

A my se zítra chystáme na akci, pořádanou naším Infem, kde brigádničím, a to do Kynžvartu, na otvírání Richardova pramene. Právě mi dochází, že jsem již asi psala o Kynžvartu, ale mylně o Rudolfově prameni. Takže to beru zpět. Je to opravdu Richardův.

Otevřela jsem si náš zvací plakátek.

Lenig

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31 .5. 2013: Jak oslavíte Den dětí?

Napište mi, co chystáte na Den dětí.

  • Vyrazíte někam?
  • Uspořádáte oslavu?
  • Zavoláte si?
  • Něčím své děti překvapíte?

Jsem zvědavý, jak tento svátek vnímáte a kde ho budete trávit. Zda třeba navštívíte některou z hojných akcí, které se nabízí? Anebo Den dětí tolik nehrotíte? Váš příspěvek může vypadat třeba jako takový denní rozvrh. Co uděláte ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer...? Zašlete mi ho na e-mailovou adresu redakce, a to nejpozději 31.5.2013 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků odměním dárkovým balíčkem s bonbony HARIBO, kterým určitě potěšíte každé dítě!

haribo

Reklama