Milé čtenářky,

 

víkend nám uběhl jako voda a už jsme zase v procesu a roztáčíme kola kapitalismu. Jenže nejenom prací živ je člověk a není na škodu se trošku odreagovat, zasmát a pobavit. Zvláště při pondělku nám takovéto rozptýlení může jen a jen prospět.

 

Pojďme se dneska zasmát na účet našich dětí, nebo nás samotných, když jsme byly ještě malé. Dětské rozumování, vtipné hlášky a podobné historky posílejte na náš redakční e-mail. Všechny během dne zveřejním a některé odměním hezkým dárkem.

 

Pokud potřebujete trošku inspirace, přečtěte si dnešní článek o dědečkově potenci. A pak neváhejte a podělte se s ostatními se svými vlastními, vtipnými historkami, v nichž je hlavním aktérem dítě. Vaše příběhy nemusí být dlouhé, ani nijak propracované….

 

A na závěr jedna roztomilá hláška mého synovce, kterému tehdy byly čtyři roky. Často slýchával, jak si lidé před víkendem přejí „hezkou sobotu a neděli“. Jednou chtěl být také tak zdvořilý a loučil se s babičkou a dědou slovy: „Tak ahoj. A hezkou středu a pátek.“

 

Já vám, milé čtenářky, přeji hezké pondělí a těším se na všechny vaše děti, které, jak doufám, prostřednictvím vašich e-mailů brzy poznám. :o)))

 

redakce@zena-in.cz

 

Vaše dnešní editorka

Reklama