Poprosili jsme maminky, aby nám napsaly své recenze. Panenky Baby Alive si můžete aktuálně koupit exklusivně v obchodech Bambule, Sparkys a HM Studio.

babykolaz.jpg

Baby Alive PANENKA S MIXÉREM, s blond a tmavými vlásky

Panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Stačí v mixéru (součástí balení) smíchat brokolicový nebo hruškový prášek s vodou a ihned je na světě skvělé jídlo pro vaši panenku. Otáčejte rukojetí a mixér vše spolehlivě promíchá. Nezapomeňte pak panenku nakrmit po lžičkách a dát jí napít z lahvičky. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku. V balení je panenka s odnímatelným oblečením, mixér, lžíce, lahvička, dva sáčky s jídlem, 2 plenky a hřebínek. Tuto panenku testovaly čtyři maminky.

Baby Alive NAROZENINOVÁ BLONĎATÁ PANENKA

Oslavte s roztomilou blonďatou panenkou narozeniny! Pošlete pozvánky, zabalte dárek a připravte si dortík na večírek. Panenku v párty šatech můžete ozdobit korunkou a dát jí do ruky dárek nebo dortík. Dokonce s trochou pomoci můžete sfouknout speciální svíčku na dortíku. V balení panenka v párty šatech, korunka, 2 pozvánky, dortíček a odnímatelnou polevou, dárková krabička s medvídkem. Tuto panenku testovala jedna maminka.
 
Naše články

Petra Z.

Ještě jednou děkuji za to, že jsem mohla s dcerou testovat panenku Baby Alive. Je opravdu nádherná a dcera byla nadšená, pořád by panenku krmila. :-)
5b30b4b527866obrazek.png

Dcera (4 roky a 6 měsíců), hned panenku po vybalení z krabice svlékla. Plenku jsem nasadila já. Do mixéru jsme nalily vodu, já přidala prášek a dcera mixovala. U mixéru se mi líbí, že i když se otočí, tak nic z něj neteče. Po rozmixování jsme panenku nakrmily a také jí daly napít. Byly jsme zvědavé na plenu a její obsah, takže jsme celé papání nespotřebovaly na 1 plenu. Dcera chtěla o panenku pečovat jako o miminko - panence jsme svlékly plenu, dcera utřela zadeček, určitě bych ještě ocenila, kdyby byl ve výbavě nočníček. Naštěstí jsme ho měly, panenku posadily na nočník a papala dál. Po dojedení jídla jsme panence daly pořádně napít, aby se jí chtělo na záchod. První jídlo jsme dávaly hrušku, poté brokolici. Bylo by třeba pěkné dát k panence i nějakou jinou barvičku - třeba oranžovou jako rozmixovanou mrkev nebo něco červeného.

S panenkou jsme si vyhrály obě dvě a dcera pořádně vydržela dlouho u nějaké hračky.
Panenka určitě udělá radost každé holčičce a chlapečkovi, co jí dostanou.

Eliška N.

Nejdříve bych chtěla moc poděkovat, že jsme byly s dcerou vybrány do testování, protože jsme si to moc užily. Testovaly jsme blonďatou panenku s mixérem.
5b30b4fe4914dobrazek.png

Panenka je opravdu moc pěkná, dceru okamžitě zaujala a moc se jí líbila. Panenka má větší hlavičku v poměru k tělu, ale to ji dělá roztomilou. Hlavičkou lze částečně otáčet do stran, ale nelze ji otočit o 360°, což je velmi realistické. Obličej je milý, podobá se malým dětem.  Velikostně i váhově naprosto vyhovuje možnostem mé dcery. Krásně se vejde do standardního dětského kočárku pro panenky i postýlky pro panenky. Panenka má na sobě oblečené šatičky, které lze (díky polohovacím nožičkám a ručičkám) poměrně snadno vysvléct i obléct.

Nejlepší součást příslušenství je hřeben, panenku s ním lze krásně učesat a vlasy se necuchají. Ostatně vlasy jsou velmi kvalitní avšak na můj vkus řidší. Konečně tak máme panenku, kterou můžeme česat. Příprava jídla v mixéru byla snadná a zábavná. Panenku lze krmit malou lžičkou, která je součástí balení. Dcera samozřejmě chtěla ochutnat, co papá panenka, takže tam je trochu úskalí. Po jídle jsme panenku dle návodu pečlivě vypláchli vodou, což šlo celkem dobře. V této fázi jsem opravdu ocenila, že panenka nemá mrkací oči, protože „kaše“ byla úplně všude. Při pití z lahvičky je potřeba lahvičku zmáčknout, na což dcera ještě neměla dostatečnou sílu.

Jedna z věcí, která by dle mého názoru stála opravdu za zamyšlení je, že by se k panence hodil spíše nočník. Chápu, že kupováním náhradních plen může firma vydělat, ale moje dcera dost řešila fakt, že panenka má vlásky, šaty (ne dupačky), poměrně dospělý vzhled, tak proč čůrá do plen? Sama jsem úplně nevěděla, co jí na to říct. Navíc přebalování je bezva, ale mnohem šťastnější byla, když viděla, že panenka opravdu „čůrá.“ A potom by se ještě hodil pro panenku bryndáček. :-)

Dle mého názoru panenka splňuje vše, co by správná panenka měla mít. Pokud by součástí balení byl i nočníček, případně bryndáček jsem maximálně spokojená.

Petra N.

5b30b5558b6e4obrazek.pngProtože se blíží konec školního roku a nastupují prázdniny, přišel čas na rozloučení se s prvním rokem ve školce mojí dcerky. Dostala proto kamarádku na prázdniny, panenku Baby Alive od Hasbro. Ihned jsme musely panence vymýšlet jméno, zvítězila Eliška. Dortík s vyměnitelnou polevou je prima nápad a natáhnout svíčku k sfouknutí zvládne dcerka v pohodě sama. Zprvu se mi moc nelíbily plastové vlásky, ale když byla pak panenka představena ostatním obyvatelkám dětského pokojíčku, zjistila jsem, že jako jediná není a nebude rozcuchaná. Dcera si ji hned velmi oblíbila a věřím, že to bude prima parťačka na prázdniny. Děkuji za skvělou příležitost, které se nám dostalo.

Jana H.

Mám dvě děti, Barborce bude pět let a Honzíkovi budou za týden tři roky. Oba dva panenku testovali společně.
Panenka Hasbro je velmi pěkná a mým dvěma dětem udělala obrovskou radost.
Samozřejmě, že děti nejvíc lákalo si vyzkoušet panenku přebalit. Proto nelenily a ihned po rozbalení panence nasadily plenečku a připravily jí, s pomocí nádobíčka, lahodné jídlo. Jak už to u dětí bývá, i když jsou šikovné, zelená krmě byla všude, nejen v panenčiných ústech. Přesto ale zdárně zvládly panenku nakrmit. Zelené nadělení v plence na sebe nenechalo dlouho čekat, což dětem udělalo velkou radost. Naštěstí máme doma dostatečnou zásobu vlhčených ubrousků a přebalování panenky teda s jejich pomocí hravě zvládly. Jen co měla panenka čistou plenku, proces krmení chtěly obě děti hned zopakovat. Večer se musela panenka i vykoupat, protože zbytky zelené byly stále vidět.

Panenka dostala jméno Barborka. A hned od druhého dne začala doprovázet tu starší Barborku do školky. Staly se z nich nerozlučné kamarádky a věřím, že jim to dlouho vydrží.
5b30b5ee7db8fobrazek.png

Za mě, jako za rodiče doplním několik spíše praktických připomínek. Panenka je velmi hezká, líbí se mi, že se děti naučí jednak to, že jídlo se musí „uvařit“, poté sníst a následně vidí co se s jídlem děje dále, když projde trávením. Takže jde vlastně o kurz vaření spolu se začátečnickou lekcí anatomie. Příslušenství je tedy vhodně nakombinované. Po praktické stránce ale musím výrobci vytknout obsah balení. V příslušenství byl vložen 2x sáček s instantním jídlem a 2x plenka. Což pro děti vystačí na zábavu cca 10 minut. Z tohoto důvodu bych v balení uvítala alespoň cca 10x instantní jídlo a 10x plenku. I za cenu mírně vyšší kupní ceny. Nyní jsme tedy v situaci, že musíme zjistit, kde se dané potravinové sáčky spolu s plenkami dají dokoupit.

Panenka je hezká, kvalitně provedená. Příslušenství ideálně nakombinované, až na to, jak jsem už zmiňovala, jídla a plenek mohlo být přibaleno v originálním balení více.

Výhra udělala radost oběma dětem.

Podívejte se na video

Reklama