Snídaně je základem dne, proto jsme oslovili čtenářky, aby s námi testovaly nové CINI MINIS® CHURROS. Požádali jsme testerky, aby nám po testování napsaly, jak jim cereální novinky chutnaly. Děkujeme za zhodnocení, o které se s vámi rádi podělíme.

ca1.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Jaké jsou recenze od našich testerek?

6149a04e99c15pr1.jpgCINI MINIS jsou u nás hitem už dlouho a já ráda dětem dávám celozrnné cereálie a ty od Nestlé máme obzvlášť oblíbené. Proto CINI MINIS® CHURROS měly dle očekávání velký úspěch. Dětem chutnají a mě vyhovují jejich výživové hodnoty a neobsahují umělá aromata.

6149a05536919pr1.jpgNaše děti si celozrnné cereálie moc oblíbily k snídani s mlékem nebo jogurtem, střídají různé druhy, ale CINI MINIS® CHURROS mlsají i jen tak. Baví je jejich tvar, křupavost a výborná skořicová chuť.

6149a05c78886pr1.jpgKřupavé cereálie CINI MINIS® CHURROS hodnotím velice kladně. Chutnají celé rodině pro svou přírodní chuť. Žádná umělá aromata.

6149a06fa0fd8pr1.jpgMáme moc rádi cereálie, které snídáme často. Nové CINI MINIS® CHURROS nás velmi mile překvapily. Chutnaly nejen nám dospělým, ale hlavně našim dětem, které snídají vždy, než jdou do školy. Za nás mají „čůrosky“ určitě jedničku, jsou moc dobré a těšíme se, že si je zase někdy koupíme.

6149a07b0d5c6pr1.jpgCereálie CINI MINIS® CHURROS snědly naše děti velmi rychle, v podstatě během pár dní, takže jsme museli jít koupit další. Sypeme si je do mléka nebo do kakaa (starší dcera) a máme je moc rádi, určitě je můžeme doporučit ostatním.

ca2.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Děkujeme všem za recenze, těšíme se na další testování!

Znáte je jako křupavé cereální čtverečky s lahodnou chutí skořice, vyrobené z celozrnné mouky, obohacené o vitaminy a minerální látky. Stačí zalít mlékem, přidat ovoce a chutná i vyvážená snídaně je na stole v okamžiku. Nyní ale na scénu přicházejí nové CINI MINIS® CHURROS!

Novinka ve světě snídaňových cereálií Nestlé má stále oblíbenou skořicovou chuť, ale z klasických čtverečků se staly churros. Za své jméno i jedinečný vzhled vděčí španělské specialitě – ve skořici obaleným tyčinkám s hvězdicovitým průřezem. Jejich tvar je inspirován rohy ovcí plemene churra – odtud také pochází název křupavé pochoutky.

dopo.jpg

  • Mají skvělou skořicovou chuť.
  • Jsou super křupavé. A křupavost si uchovají ještě nějaký čas po namočení do mléka.
  • Ingrediencí číslo 1 jsou celozrnné cereálie.
  • Neobsahují umělá aromata.
  • Dodávají tělu mnoho vitaminů (niacin, B2, B6) a železo.
  • Dostaly neokoukaný, unikátní tvar.

Více najdete na Nestle-cereals.com
61499f43bb777obrazek.png

Reklama