Komu jsme balíčky poslali?

Na základě naší výzvy  se sešly krásné texty, za které vám moc děkujeme. Ceníme si toho, že jste se svěřily se svým trápením, a poskytly tak podporu i těm, které jsou v podobné situaci: Snaží se o miminko, to ale z nějakého důvodu nepřichází.
Nakonec jsme vybrali tři příběhy, které nás nejvíce zaujaly. Jsou to příběhy Zuzany F., Růženy Š. (obě 27 let) a Lucie P. (31 let). Jak jsou s užíváním tabletek spokojené, jak se jim daří a pokračují ve snaze o miminko?
5ac4d5e7c1377obrazek.png

Co od nás čtenářky získaly?
Tři čtenářky od redakce a firmy Green-Swan Pharmaceuticals CR získaly balíček s doplňky stravy GS MimiStar na období 100 dní a také 3 balíčky s GS Ovultesty (Nejsnadnějším způsobem zjišťování plodných dnů je pravidelné provádění ovulačních testů. Jejich použití je velmi podobné těhotenským testům).

První reakce přišla od paní Růženy Š. (27 let)

„Před přesně měsícem jsem začala díky stránce žena-in testovat produkt GS MimiStar. Byla jsem vybrána na základě e-mailu, ve kterém jsem psala o své snaze počít, o touze po druhém děťátku i době, kdy jsme se snažily o naše první. Psala jsem o tom, jak bych si přála vyzkoušet právě tento doplněk stravy, jak se na otěhotnění snažím nemyslet, ale přesto stále zkouším ovulační a těhotenské testy, hlídám si plodné dny a měřím teplotu. 
Přišly mi tři měsíční balení a dva těhotenské testy. Balení s tabletami je skvěle řešené. Dobře se otvírá/zavírá a díky šroubování krásné drží. S tabletami jsem měla z počátku trošku problém, přeci jen jsou tři a jsou velké, ale s jejich užíváním nemám potíže. Nemají žádnou chuť, nezůstává po nich žádná pachuť v ústech jako u jiných doplňků stravy. Obsahují všechny potřebné látky a vitamíny, dají se užívat kdykoliv během dne najednou nebo v dávkách. Já je beru najednou a ve stejnou dobu každý večer. Dnes budu otevírat druhé balení. Těhotenský test jsem bohužel ještě neměla možnost otestovat, snad mi přinese štěstí. Těhotná sice zatím nejsem, ale bojuji dál a beru si na pomoc GS MimiStar, který mi zatím pomohl alespoň zkrátit menstruační cyklus a získat novou naději. Děkuji za tuto možnost testování.“
 
Další reakce od paní Zuzany F. (27 let) byla pro nás skvělou zprávou. Její příběh může dát naději i jiným ženám.

„Mám dvě děti a chystámě se na třetí. Ale nějak nám to nejde, už rok se snažíme o dalšího broučka do rodiny...“ tak začínal příběh Zuzany. Poté, co jsme se domluvili na testování a odeslání balíčku, nám napsala skvělou zprávu:
„Tabletky došly v pořádku a jsou skvělé na užívání. Začala jsem je užívat a cítím se skvěle, žádné stresování, jak jsem doposud měla, teď je vše v pohodě. A když se můžu pochlubit - po měsíci a půl užívání jsem skutečně otěhotněla! Pan doktor mě potěšil a tabletky ještě více... zřejmě se v mém těle srovnaly hladiny všeho a mohla jsem počít miminko. Moc děkuji, jsme velice šťastní i s manželem, že se to povedlo, a velice děkujeme. Vyzkoušela jsem i ovulační testy a super, vše vycházelo. Doporučuji tabletky všem, komu nejde počít děťátko. Ještě jednou moc díky i celé redakci.“
A jaké jsou poslední čerstvé zprávy od Zuzany?
„Dobrý den, miminko krásně roste, chodím každé 4 týdny na kontroly a vše je v pořádku, dokonce ani nemám ty žaludeční problémy, co jsem měla při těch dvou předchozích dítkách. Cítím se skvěle, jen ty chuťové buňky jsou splašené a už nevím, co bych snědla. Přibrala jsem tři kila, tak budu jako kulička. :) Brzy pošlu i fotku miminka. Moc vám děkuji a přeji pěkný jarní den.“

Nezbývá než dodat, že i my v redakci máme radost a gratulujeme k početí miminka. I dalším dvěma testujícím ženám budeme nadále držet palce a budeme s nimi ve spojení. Další zprávy přineseme již brzy.

Početí je děj, při kterém dochází ke splynutí ženské a mužské pohlavní buňky, tedy vajíčka a spermie. Pro ženu je především klíčové dozrání plnohodnotného vajíčka, které se uvolní z vaječníku a ve vejcovodu čeká na oplodnění. Aby k tomuto došlo, je důležité, aby správně probíhal menstruační a ovulační cyklus. Jejich správný průběh podléhá účinku mnoha hormonů, které jsou tvořeny v těle ženy. Pro tyto děje je rovněž důležité, aby v těle ženy, byl správně zpracováván cukr a nedocházelo ke zvýšení jeho hladiny.

5ac4d630eb67fobrazek.pngINOSITOL – LÁTKA, KTERÁ MŮŽE HODNĚ ZNAMENAT
Lékaři si už na začátku 90. let všimli, že podávání inositolu ženám s neschopností otěhotnět, dokázalo upravit hladinu cukrů a tuků v krvi a upravilo i hladinu důležitých ženských hormonů ovlivňujících průběh menstruačního cyklu.  Jedna studie dokonce prokázala 40 % četnost otěhotnění u žen užívajících inositol v kombinaci s kyselinou listovou(1).
Ženy, které touží po miminku a doposud se jím nedaří tuto touhu naplnit, mohou přijímat inositol, který je bezpečný, prakticky bez vedlejších účinků. Obecně dobře přijímanou formou jsou tablety.

PŘÍPRAVA K TĚHOTENSTVÍ MŮŽE PŘEDSTAVOVAT ZVÝŠENÉ NÁROKY NA NĚKTERÉ DALŠÍ DŮLEŽITÉ VITAMÍNY A ŽIVINY
Kyselina listová představuje jednu z nejdůležitějších látek, kterou by maminky měly přijímat ve zvýšené míře už v období plánování těhotenství. Nedostatečná hladina kyseliny listové představuje během těhotenství rizikový faktor pro rozvoj defektu neurální trubice u rostoucího plodu. Kyselina listová rovněž podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství. Svou významnou roli má i zinek, který je důležitý pro udržení plodnosti a reprodukčních schopností. Hořčík přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.
 
GS MIMISTAR® FORTE – SNADNO POLYKATELNÉ TABLETY S OBSAHEM INOSITOLU
Tablety s obsahem inositolu naleznete v přípravku GS MimiStar® FORTE www.gsmimistar.cz. Složení GS MimiStar® FORTE se opírá o klinickou studii a kromě inositolu jsou v tabletě obsaženy i další vitamíny a minerály důležité pro ženu v období plánování těhotenství a během těhotenství, jako je kyselina listová v přirozené formě a kvalitě NATIVIN®, zinek, jód, hořčík, vitamíny B6 a B12 a vitamín C. Z vitamínů skupiny B zde inositol dále doplňují vitamín B6, který je důležitý pro normální regulaci aktivity hormonů a vitamín B12 pro podporu psychických funkcí. Touha po miminku spojená s plánováním těhotenství je období, v kterém potřebuje být žena provázena pocitem psychické pohody a klidu. Proto složení přípravku klade důraz na látky, které k psychické pohodě přispívají.  Z nich je důležitý již výše zmiňovaný hořčík a z vitamínů vitamín B12.
GS Mimistar® FORTE představuje snadno polykatelné tablety, které se užívají třikrát denně. Denní dávka inositolu v těchto tabletách je 2,1 g, jejichž účinnost byla ověřena několika klinickými studiemi.
Více najdete na www.gsmimistar.cz

GS MimiStar je k dostání v lékárnách nebo na www.gsmimistar.cz cenu 399 Kč.
5ac4d6136caedobrazek.png

Čtete také:

Reklama