Zánět močových cest. Málokterá žena může říct, že neví, jakými obtížemi dokáže znepříjemnit hezkých pár dní. Naštěstí proti němu můžeme účinně bojovat. Urinal® Medical od společnosti Walmark je zdravotnický prostředek určený k léčbě a prevenci opakovaných výskytů cystitidy a jiných infekcí dolních močových cest bakteriálního i kvasinkového původu. O tom, že opravdu funguje, se mohly přesvědčit i naše čtenářky. Padesát z nich jej totiž otestovalo na vlastní kůži.

UrinalNejvíce testujících, přes 36 %, nasadilo Urinal® Medical v počátečním stadiu infekce, 6,4 % jej pak užívalo na akutní infekci. Doprovodnou léčbou spolu s jinými léky předepsanými lékařem byla pro 8,5 % testujících, pro doléčení zánětu močových cest jej využilo bezmála 15 %. Ve větší míře byl také využíván k prevenci – až 34 % zapojených čtenářek.

První účinky zaznamenaly účastnice již po 24 hodinách od užití první tabletky (22 %). Většina testujících (59 %) je pocítila po dvou až třech dnech. Žádný účinek na sobě nepocítilo jen sedm testujících.

Jako hlavní výhody Urinalu® Medical účastnice nejčastěji uváděly rychlý účinek a možnost předcházet potížím, tedy prevenci. „Trpím na opakované infekce močových cest, proto je dobré, že jim mohu takto předejít,“ hodnotí například Jarka. Testujícím vyhovovalo také to, že tabletky nejsou na předpis, takže si je mohou v lékárně kdykoli koupit. A ocenily také jejich složení. „Oceňuji jejich dobrou chuť, dobře se polykají a jsou na přírodní bázi díky obsahu brusinek,“ vyjmenovává Vlajdula.

UrinalTestující čtenářky svou spokojenost vyjádřily i v celkovém hodnocení. Svým blízkým by Urinal® Medical doporučila většina z nich (87 %). A většina testujících by si produkt pořídila znovu i pro sebe.

Více informací o Urinal® Medical naleznete zde: www.urinal-info.cz/urinal-medical

Čtenářky testovaly i další produkty značky Urinal, v nejbližší době se můžete těšit na další zajímavé články.

UrinalČtěte také:Naše čtenářky testovaly Urinal Akut. Takhle jej ohodnotilyNaše čtenářky testovaly a ohodnotily Urinal a Urinal Sirup. Tady jsou výsledky

Reklama