Když dojde na potíže s močovým měchýřem, přejeme si jediné, aby co nejrychleji ustaly! Naštěstí taková pomoc existuje. 45 našich čtenářek otestovalo Urinal Akut® od společnosti Walmark. Jde o nejsilnější přípravek z řady Urinal, který zajišťuje rychlou a účinnou péči o močové cesty při náhlých potížích.

urinal5Jak čtenářky ohodnotily produkt s aktivní složkou CystiCran®, což je vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek velkoplodých, s výtažkem ze zlatobýlu obecného, který příznivě ovlivňuje zdraví močových cest, a vitaminem D, který má příznivý vliv na imunitní systém organismu?

Počáteční potíže močových cest pomáhal Urinal Akut® řešit 53 % testujících, akutní potíže při nasazení produktu přiznalo 13 % účastnic. Doplňkovým přípravkem k jiným lékům doporučeným lékařem byl pro bezmála 9 % dobrovolnic, začít užívat tento přípravek až v průběhu obtíží s močovými cestami se rozhodlo bezmála 7 % žen. Ostatní čtenářky, necelých 18 %, pak využily testování jako způsob ochrany před tímto onemocněním.

Naprostá většina testujících spotřebovala celé balení produktu, jen osm žen zkrátilo dobu užívání tabletek. Doporučené dávkování, tedy 1 tabletu denně, přitom dodrželo 93 % účastnic.

UrinalNa otázku, za jak dlouho pocítily účinek produktu, odpověděla absolutní většina testujících (91 %), že maximálně do dvou až tří dnů. 40 % z nich však zaznamenalo změnu už do 24 hodin po užití první tabletky. Jen tři čtenářky po jeho užívání nepocítily žádný účinek.

Pokud by oslovené ženy hodnotily Urinal Akut® známkami jako ve škole, 60 % z nich by volilo jedničku. Chvalitebnou pak udělilo skoro 16 % z nich. Pouze jedna čtenářka by jej naopak nechala propadnout. Není tak divu, že by produkt naprostá většina účastnic testování nejen doporučila svým známým, ale také si jej příště sama koupila (94 %).

Hlavní přínos Urinalu® Akut spatřovaly účastnice nejčastěji v rychlém nástupu účinku, snadné dostupnosti bez nutnosti lékařského předpisu, ale také v bezproblémovém užívání a přírodním složení. „Zabírá opravdu rychle, není to žádná klamavá reklama,“ uvedla čtenářka s přezdívkou cepinia. „Oceňuji rychlý nástup účinku, účinek jsem pocítila zhruba do jedné hodiny. Možná je to i tím, že když zaznamenám začínající potíže, přípravek si hned vezmu,“ sdělila testující Michaela. Že stačí jedna tableta denně, ocenila například čtenářka s přezdívkou javomark. „Nemusím na jeho užívání myslet tak často, jako u jiných přípravků.“

Více informací o Urinal® Akut naleznete zde: www.urinal-info.cz/urinal-akut

Čtenářky testovaly i další produkty značky Urinal, v nejbližší době se můžete těšit na další zajímavé články.

urinal-akut

Čtěte také:

Reklama