V rámci našeho testování jsme oslovili 30 čtenářek, aby s námi testovaly Tasectan DUO zdravotnický prostředek pro úlevu od průjmu. Požádali jsme je, aby nám následně napsaly své recenze.
pru.jpg

Přečtěte si jednotlivé recenze testerek:

 • Dobrý den, především děkuji za možnost tohoto testování. Dříve jsme celá naše rodina používali klasické živočišné uhlí Carbo. Po pravdě vše bylo černé a dostat ho do dětí, to byl zážitek. Shodou (neblahých) okolností jsem mohla i s manželem Tasectan již vyzkoušet. Je tu léto a o nějakou tu střevní virózu není nouze. Začal s ní vnouček ve školce a nějak se to přeneslo i na nás. Já jsem duchapřítomně začala preventivně pojídat tablety, protože jsem již cítila, že střeva začínají hrát nějakou zvláštní symfonii. Možná jsem tak předešla tomu, čemu neunikl manžel. Ten se již dostal do průjmové fáze, a tak jsem začala ordinovat i jemu. Když viděl modré tablety, začal mě podezírat z nekalých úmyslů. Ale brzy pochopil, že to s ním myslím dobře. Prakticky již během prvního dne užívání pocítil úlevu. A to je přece to hlavní, o co jde. Každý lék či doplněk stravy musí splnit svůj účel a tady hodnotím opravdu velkou jedničkou nebo chcete-li pěti hvězdičkami. Nyní je součástí naší lékárničky a víme, že nezklame. DOPORUČUJI. Rovněž velmi cením i to, že zde máme i Tasectan Kids pro děti. Hezky vše od jedné značky.
 • Léčím se dlouhodobě s polypy na žaludku, kdy gastroenterolog mi pravidelně předepisuje Helicid, bohužel jeho účinek je mizivý, přetrvává bolest v nadříšku na lačno, nadýmání a v neposlední řadě ve stolici jsou z velké části nestávené zbytky jídla. Po 6 dnech po doužívání Tasectanu se všechny tři potíže zmírnily o 40 %, takže budu pokračovat v dalším užívání.
 • Tasectan duo jsem testovala nejen já, ale i můj vnuk, který ho použil také, užívání je pohodlné, nástup oproti jiným mnou používaných léků je docela rychlý - hned po užití první dávky se mi výrazně ulevilo, po užití druhé dávky byl průjem docela pryč, vše šlo rychle, bez bolestí břicha a bez vedlejších účinků. Určitě ho doporučuji všem, kteří mají zažívací problémy, brala jsem ho ještě preventivně jeden den a zažívání naprosto v normálu - už ho máme v zásobě v naší domácí lékárničce, negativní poznatky nemám žádné.
 • Přípravek zkrátil dobu léčby průjmu, ulevil od nepříjemných křečí.
 • Skutečně funguje ,působí pozvolna, hodnotím kladně kombinaci s probiotiky, složení je poměrně přírodní.
 • Tasectan DUO mě mile překvapil. Přibalila jsem ho na dovolenou a vyzkoušela při akutních potížích se zažíváním. Brala jsem ho pak i preventivně. Osvědčil se, účinek se dostavil celkem rychle a úleva byla značná. Výhodou je i fakt, že je na přírodní bázi a šetrný k tělu. Chtěla bych ho mít i nadále v naší lékárničce. Celkově tento produkt hodnotím velmi kladně.
 • Tasectan mi pomohl v mých problémech s náhlými průjmy - využila jsem ve třech etapách a vždy zafungoval. Je mi 70 let a jsem diabetička a mám i jiné zdravotní problémy. Jsem plnoštíhlé postavy a držím i přísnou diabetickou dietu. Navíc máme vážně psychicky nemocného dospělého syna, doma s námi ze zdravotních důvodů už nemůže být, tak za ním pravidelně jezdíme na návštěvy. Za celý život jsme si užili stresu víc jak dost. Mám vyzkoušeno, že i v době zvýšeného stresu mne začne trápit průjem... i zde jsem jednou zkusila a též se Tasectan jevil jako účinný. Myslím, že se k němu vrátím… Chválím!
 • S výrobkem jsem byla spokojená. Pomohl mi s trávením, obtíže v podobě průjmu po jeho použití rychle odezněly. Velice komfortní je užívání - forma kapslí mi vyhovovala, hlavně se nemusí brát větší množství tablet jako u podobných prostředků. Opravdu pomohl s křečemi a bolestmi břicha, které často průjem doprovázejí.
 • Tablety Tasectan DUO jsem použila hned při náznaku průjmu, zaúčinkoval téměř hned a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Věřím, že mi tablety zastavily průjem v počátku nemoci. Líbí se mi snadnost užívání, předtím jsem měla zkušenosti s rozpustnými prášky, ale ty byly chuťově hnusné. Děkuji za možnost testovat, výrobek si určitě opět koupím a také ho doporučím známým a rodině.
 • Na začátek bych chtěla poděkovat za možnost testování přípravku Tasectan. Shodou okolností jsme doma dělali letní zabijačkovou party, kdy veškeré to mastné jídlo mi neudělalo úplně dobře a moje střeva začala protestovat. Měla jsem celý den průjem a vzpomněla jsem si, že jsem byla před pár dny vybrána na testování. Šla jsem do lékárničky pro produkt a zkusila jsem jej užívat. Hned první den užívání mi zabral, začal účinkovat v podstatě po pár hodinách, což při užívání jiných produktů na průjem takhle nebylo. U jiných produktů se přípravek musel užívat alespoň 3 dny, aby začal účinkovat a ulevilo se mi. Ihned jsem přípravek doporučila svému známému, který má časté potíže s průjmem. Tento jej taky během několika dní vyzkoušel a moc si jej pochvaloval. Myslím, že odteď už bude stále v lékárničce, kdyby náhodou jej bylo potřeba. Ještě jednou děkuji za možnost vyzkoušení.
 • Teď v létě jsou u mne problémy se zažíváním častější než ve zbytku roku. Tasectan DUO jsem použila již při prvních příznacích střevní nepohody (nadýmání) a musím říci, že se průjem dále nerozvinul. Užívání přípravku je jednoduché, jen za mne by tabletky mohly být menší.
 • Nikdy předtím jsem jej nezkoušela. Od doby, co jsem dostala tu možnost jej vyzkoušet, jsem neměla zatím možnost jej vyzkoušet, ale bratr měl několik dní střevní problémy. Od mého přítele dostal radu, aby vypil panáka slivovice s pepřem...nezabralo to. Pak mě napadlo, že by mohl rovnou vyzkoušet Tasectan. Říkal mi, že během dne mu přípravek zabral a začal účinkovat. Takže si jej vychvaluje a už si koupil další balení, aby ji měl po ruce v případě potíží. Takže taky v budoucnu, jakmile bude potřeba, vyzkouším.
 • Přípravek je ůčinný a přitom šetrný. Je přírodního původu. Chrání střevo před toxiny a obnovuje přirozenou mikroflóru ve střevě. Dám mu přednost před jinými přípravky.
 • Na výrobku Tasectan DUO mi je nejvíc sympatické, že má přírodní složení a obsahuje probiotika. Nástup účinku je rychlý, lze užívat i preventivně. Spolu s dětským Tasectanem ve formě sáčků mají oba výrobky místo v naší cestovní lékárničce.
 • Přípravek Tasectan DUO jsem vyzkoušela jednou. Nástup účinku byl poměrně rychlý a během několika hodin jsem se cítila opět v pořádku. Dříve jsem užívala Smectu, která sice potřebovala delší dobu než zabrala, ale lépe se polykala. Tabletky jsou dosti velké.
 • Předně děkuji za možnost testovat vás přípravek, s výrobkem Tasectan jsem byla velmi spokojená, s konkurenčními výrobky je srovnatelný oproti některým v účinnosti mnohem lepší, cena x výkon je velmi příznivá, jeho užívání je praktické a velmi pohodlné, nezpůsoboval mi dráždění žaludku což oceňuji, vřele ho všem mohu doporučit.
 • Musím se přiznat, že zpočátku jsem k tomuto neznámému přípravku byla trošku skeptická. Ano, na průjem jsem brala i jinou alternativu, ale teď už vím, že Tasectan si s průjmem rychle a účinně poradí. Obrovské plus vidím v obsahu probiotik, která podporují obranyschopnost střev a obnovují přirozenou střevní mikroflóry. Tasectan Duo si našel čestné místo v naší lékárničce, dokonce jsem pořídila i dětskou variantu. Tasectan DUO určitě doporučuji.
 • Tasectan DUO mě překvapil rychlým nástupem účinku a obnovou střevní mikroflóry a to již po první tabletě. Dalším velkým plusem je to, že má čistě přírodní složení. Přípravek pomůže i při cestovním průjmu, což není u dalších produktů zvykem. Balení je praktické, je tedy vhodné i na cesty. Celkově přípravek mohu jen doporučit, našla jsem u něj pouze klady, žádné zápory.
 • Vzhledem k tomu, že jsem měla v současnosti léčený zub silnými antibiotiky, měla jsem i dost zrychlený krok a musím říct, že mě Tasectan DUO příjemně překvapil svým rychlým nástupem od nepříjemných příznaků průjmu, protože už po 2 tabletě se vše upravilo natolik, že jsem se cítila výraznou úlevu a moje zažívání se dostalo do normálu, pak už jsem jen preventivně využívala zbytek tablet po dobu užívání antibiotik a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, za mě mohu Tasectan DUO doporučit jako rychlou obnovu zdravé střevní mikroflóry .
 • Mávam časté zápaly a preto užívam antibiotika. To mi však spôsobuje často hnačky. Vyskúšala som Tasectan DUO, ktorý mi vyliečil hnačku. Je oveľa lepší než všetko čo som doteraz vyskúšala. Kŕče v bruchu tiež ustúpili. Som spokojná. Určite tento výrobok doporučujem.
 • Rychlá úleva od průjmu. Oceňuji hlavně to, že součástí jsou i probiotika. Za mně velmi šetrné ke střevům. Využila jsem nyní na dovolené, kdy letní počasí láká k ochutnávce zmrzlin, míchaných nápojů... bohužel někdy i s následky...
 • Výrobek velice doporučuji. Užíván v Egyptě, jako prevence před faraonem, kterému se nikdy nevyhnu. Letos vše OK.
 • Průjem ustal již po první tabletě. Jednoduché užívání, chuťově příjemný. Dalším plusem je, že je přírodního původu.

Testerky měly možnost testovat Tasectan DUO. Děkujeme testerkám za jejich recenze.
prus1.jpg
Proč zvolit Tasectan DUO?

 • Rychle vyřeší akutní průjem a přírodní cestou šetrně obnovuje funkci střev
 • Potlačuje příznaky provázející průjem, jako jsou bolest břicha a křeče
 • Působí na všechny typy průjmu bez ohledu na jejich příčinu
 • Vhodné pro cestovatelský průjem
 • 2 formy: tablety pro dospělé, sáčky mohou děti od narození

Tasectan a Tasectan DUO jsou zdravotnické prostředky. Pozorně čtěte návod k použití.

Více informací najdete na stránkách:

Čtěte také:

Reklama