Ve spolupráci se značkou Jacobs jsme nyní měli možnost testovat zajímavé rozpustné kávy z řady Jacobs Cappucino. Oslovili jsme skupinu 15 testerek a testerů, aby Jacobs Cappucino kávy ochutnali a podělili se s námi o své zkušenosti.

Redakční test ochucených rozpustných káv Jacobs Cappucino si můžete přečíst v tomto článku: Testovaly jsme ochucené kávy Jacobs Cappuccino ideální pro rychlou přípravu 
jac.jpg

Jaké druhy kávy Jacobs jsme testovali?

Řada Jacobs Cappuccino zahrnuje čtyři teplé varianty – Original, ale také oblíbené příchutě Milka, karamel či vanilka, a ledovou variantu Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel. Vyrábí se ve Valašském Meziříčí. Balení obsahuje 8 porcí a stojí 59,90 Kč. Vybrali jsme 15 testerek a testerů, kteří dostali všechny varianty a poprosili jsme je, aby nám napsali své recenze. Jak jim rozpustné kávy Jacobs Cappucino chutnaly?

Děkujeme za jednotlivé recenze a těší nás, že testerky a testeři do testování zapojili i své blízké nebo přátelé.

Daniel
Mnohokrát děkuji za možnost vyzkoušet rozpustnou kávu Jakobs. Káva je skvělá a jednorázové porce jsou ideální na cestování. Nejvíce mě uchvátil slaný karamel ve formě ledové kafe – Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel. Vynikající je také káva Milka s jemnou chutí čokolády a karamelové cappuccino. Jedná se o výbornou kávu, která navodí příjemný požitek a relax při pití kávy.

Klára
Testování rozpustných káv Jacobs Cappuccino mě moc bavilo, ráda ochutnávám nové chutě. Všechny příchutě jsou dobré, ale co mě velmi potěšilo, to byla studená varianta Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel. V balíčku bylo osm porcí a byly vypité velmi rychle, takže jsem si další dokoupila. Nyní, v horkých dnech je tato káva velmi osvěžující. Když přišla na návštěvu kamarádka, udělala jsem jí tuto kávu a byla stejně nadšená, jako já. Takže moje léto jede na vlně Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel! Díky za možnost testování, protože jinak bych si ho možná v regálu nevšimla.

Darina
Moc díky za možnost testování rozpustných káv Jacobs Cappuccino. Mám ráda kávu, a to jak z kávovaru, tak z kapslí nebo rozpustnou, kterou piju ideálně s mlékem. Kávy jsme testovaly
s maminkou, která se vždy ráda staví u mě na návštěvě na kávu. Tak měla důvod – ochutnat testovaná kapučína Jacobs. Musím říci, že nám chutnaly všechny. Zajímavá byla Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel, která je velmi osvěžující a dodá vzpruhu. V kombinaci s chutí slaného karamelu je prostě originální. Když jdu domů z práce, těším se, že si sednu, udělám si tuto studenou kávu a podívám se na zprávy od kamarádek, které mi přes den poslaly. Že si udělám takovou svoji pohodu. Mámě chutnaly testované kávy také, preferovala vanilku. Za nás mají tedy testovaná Jacobs Cappuccina plný počet bodů.
jac2.jpg

Robin
Předem děkujeme za možnost ochutnat tuto výbornou kávu. K vyzkoušení jsem obdržel 5 různých ochucených druhů a všechny byly výborné, a to nejsem žádný odborník přes kávy. Nejvíce oblíbeným druhem u nás byla káva Jacobs Cappucino Milka, protože v ní byla opravdu čokoláda cítit, a i tak chutnala, a přiznám si, že jsem velmi litoval, že je v krabičce pouze 8 porcí. Asi nejméně nás oslovila příchuť karamelu/ či i toho slaného karamelu, za mě tedy určitě ne, nejsem úplně na karamelové pochutiny, a manželka, ač ho má ráda, se vyslovila také, že tento druh nebude favoritem. To ale nicméně nezavdává příčinu k negativnímu hodnocení, káva při přípravě krásně voní, barva je také sytá a chuť je plná, karamel je skutečně cítit. Co se ale týče příchutě vanilky, tam jsem byl mile překvapen, protože vůbec nebyla cítit ta klasická umělá příchuť, ale téměř by si člověk myslel, že je přidaná pravá vanilka. Příchuť Original je stará dobrá klasika, má bohatou pěnu a plnou kávovou chuť. Všechny druhy kávy se snadno a rychle připravují díky praktickému pytlíčku, který je vhodný na cesty. Je vždy po ruce, díky pevnému obalu nehrozí poškození a vysypání obsahu. Malým mínusem je, že jsou hodně sladké díky přidanému cukru. Někdo sladí méně a někdo více, a nemusí se tak každému trefit do chuti a celkový dojem z kávy to může hodně zkazit. Osobně si myslím, že přisypat si cukr můžu vždy, horší už je to s ředěním, protože se konzument připravuje o bohatost chuti, a celkově se tak sníží kvalita. K celkovému hodnocení musím vyzdvihnout velice vkusné balení v podobě kufříku, kde byl obsah pečlivě zabalen a nadto ještě dozdoben zrnky kávy pro vůni a malými Milka čokoládkami. Po otevření se tak úplně díky vůni kávy sbíhaly sliny. Jediným negativem u všech káv je počet sáčků v balení a celková cena. Ze zvyklosti vždy počítám s deseti porcemi a zde výrobce dodává pouze 8.

Kateřina
Dostala jsem možnost, testovat rozpustnou směs instantní kávy Jacobs. :-) Jsem ráda. U některých druhů zůstanu a ráda jsem si ji koupím. Nejvíce mi chutnalo karamelové cappucino. Ale pouze do té doby, než jsem ochutnala ledové cappucino se slaným karamelem. Tak to je opravdu výborné. Rozhodně si ho ráda zase koupím. Myslím, že jako letní osvěžující káva super. Celkově mě velmi mile překvapily všechny. Cappuccina nejsou vůbec přeslazená, dobře se rozpouští a udělají nádhernou pěnu. Jak kdybych si dala Cappuccino v kavárně! Ještě jako super bonus byla krásně zabalená! Tohle se vážně povedlo. Kávu jsem si dala s kamarádkou a ta byla z ledové kávy taky nadšená stejně jako já – doporučujeme!

Lenka
Výhru jsem si vyzvedla osobně a hned jak jsem ji obdržela, tak jsem věděla, že budu nadšená. Firma Jacobs si opravdu dala záležet, do stylového kartónového kufříku zabalila 5 balení různých druhů instantních cappuccin, 2 průhledné skleněné hrnečky se lžičkami (velikost tak akorát na kávu), bonbóny, a ještě přidali kávová zrníčka rozsypaná v kufříku – takže už jen přivonět. Mám takový večerní rituál, který už dodržuji několik let – vždy když jdu číst mladšímu synovi pohádku na dobrou noc, tak si ke knížce udělám dobré kafe. Tentokrát jsem udělala výjimku a udělala si místo klasického kafe testované kapučína Jacobs a každý večer jiné. První večer jsem začala s kávou Jacobs Cappuccino, která mě nejvíce lákala a to – Jacobs Cappuccino Milka. A musím říct, že bylo opravdu výborné, mám totiž ráda jak kapučíno, tak Milku, a dohromady je to paráda pro chuťové buňky. Myslím, že tento druh ocení všichni ti, kteří jako já milují chuť čokolády. Další večer jsem si připravila Jacobs Cappuccino, typ Original. Také velmi dobré, mělo překvapivě i bohatou pěnu a chuť byla opravdu výrazná, tak jak to mám ráda. Další na řadu přišlo Jacobs Iced Cappuccino – chuť slaného karamelu zbožňuju, ale popravdě jsem si ho moc v kapučínu neuměla představit. O to větší překvapení bylo to, že to k sobě opravdu dobře ladí a výsledek je výborný. Pro ty, co mají rádi karamel, tak Jacobs Cappuccino Karamel bude určitě dobrá volba. I mně moc chutnalo, i když Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel bylo pro mé chuťové pohárky asi o pár procent lepší. Poslední jsem ochutnala bylo Jacobs Cappuccino Vanilla. To mě neoslovilo, jak jsem ale čekala. Odjakživa nemám ráda chuť vanilky v cappuccinu, takže bylo jasné, jak to dopadne. Poprosila jsem, ale svého staršího syna, aby kapučíno zkusil (má vše vanilkové rád) a ten ho moc chválil, prý je vanilkové tak akorát. Takže jsme se domluvili, že tohle kapučíno je jeho. Ptala jsem se ho, co mám napsat do rezence a doslova mi nadiktoval: „Dobrá volba pro milovníky vanilky!“ Celkový dojem z produktů instantních Jacobs Cappuccino je skvělý. Ani jsem nečekala, že instantní kapučína budou takto dobrá a jejich velká výhoda je jednoduchá příprava, takže za mě supr a běžím si koupit Milku a Salted Caramel (ty dva druhy mi chutnaly nejvíce) na dovolenou. Jedeme do Chorvatska do apartmánu, takže ranní kapučíno na terase s výhledem u moře bude prostě parádní záležitost. Mějte se krásně a moc děkuji za kávy.
jac3.jpg

Eva
Ještě jednou bych chtěla poděkovat za degustační box kávy Jacobs. Moc se mi líbilo už balení celého balíčku a nadšená jsem byla i ze dvou skleniček s logem Jacobs a lžiček. Velikost skleněných šálků se přesně hodila na jeden sáček kávy. Nejvíce jsem se těšila až vyzkouším karamelové kapučíno a nezklamalo mě. Karamel byl krásně z kávy cítit, po zalití vodou se udělala i hezká pěna. To samé platí i o vanilkové příchuti. Klasické Jacobs Cappuccino jsem si taky vychutnala. Mělo hezky vyváženou chuť. Zvědavá jsem byla na příchuť čokolády Milka a jestli ta čokoláda bude z kávy poznat. A byla. Tento druh se stal mým nejoblíbenějším. Počasí zprvu sice degustaci ledového cappuccina se slaným karamelem moc nepřálo, ale naštěstí se konečně oteplilo a mohla jsem i tuto variantu vyzkoušet. Příchuť slaného karamelu mě mile překvapila a myslím, že se k chlazené verzi velmi dobře hodí. Ještě mi nějaké balíčky zbyly, tak si je budu vychutnávat v horkých dnech. Cappuccina Jacobs mohu tedy jen doporučit, ale přiznám se, že já osobně bych dala přednost neslazené verzi.

Tereza
Předem bych chtěla moc poděkovat za možnost testování Jacobs Cappuccino. Doma mám sice kávovar, ale na cesty a do práce je to pro mě ideální. Do kabelky perfektní. Řada nabízí
hodně příchutí, a tak si vybere každý. Všechny mají lahodnou chuť a příjemnou vůni, ale mým favoritem je vanilka a ledová varianta se slaným karamelem, starší děti si oblíbily příchuť Milka. Už mám Jacobs Cappuccino na seznamu příštího nákupu.

Jitka
Jednoporcová káva je skvělá na cestování, kdy si stačí vzít s sebou jen několik porcí kávy. Káva se skvěle připravuje, příprava je jednoduchá a rychlá, káva se skvěle rozpouští i ve variantě Ice. Příchutě jsou skvělé, dokonale vyvážené, ale nejvíce mě nadchla příchuť slaný karamel, je prostě boží, ale i příchuť karamel a Milka jsou skvělé a odlišují se od ostatních výrobců rozpustných káv. Mnohokrát děkuji za možnost tyto skvělé příchutě vyzkoušet.

Jana
Cappucino Jacobs je baleno v prakticky otvíratelných krabičkách s pěkným designem. Nabízí několik druhů příchutí, vybere si myslím každý milovník kávových nápojů. Mně nejvíce chutnalo klasické Cappucino a Cappuccino Vanilka, kamarádce zase s příchutí Caramel. A švagrová mě navštěvovala s myšlenkou na ledové Cappuccino se slaným karamelem. Je pravda, že v aktuálních letních dnech je velmi osvěžující, vyloženě dodá energii. Káva se připravuje se velice jednoduše, dobře se rozpouští. U všech zaujme krásná pěna a příjemná vůně. Když jsem si připravovala čokoládové, lákalo malou dcerku ochutnávat. A taky ochutnávala. Cappucino Jacobs je fajn produkt, je i za příznivou cenu a budeme se k němu vracet.
60d593c5b6e51obrazek.pngDěkujeme všem za recenze, které nás potěšily. Více najdete na kavajacobs.cz, facebook nebo @jacobs_czsk

Naše články:

Reklama