Možná i vy patříte k těm, které trpí častými problémy s  močovým měchýřem. Přitom není nic snadnějšího než si proti nim vytvořit ochranný štít a nečekat, až se známé potíže objeví. Tak jako naše čtenářky, které testovaly přípravky Urinal® a Urinal® Sirup od společnosti Walmark, které pomáhají o močové cesty pečovat.

Urinal

UrinalJak čtenářky hodnotily nejen Urinal®, který obsahuje unikátní kombinaci extraktů z brusinek - NutriCran® (koncentrovaný extrakt brusinkové sušené šťávy) a CystiCran® (vysoce koncentrovaný brusinkový extrakt), a dále obsahuje extrakt ze zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea), který má příznivý vliv na zdraví močových cest, a vitamin D, jenž přispívá ke správné funkci imunitního systému, ale také jeho tekutou lahodnou formu – Urinal® Sirup. Ten obsahuje brusinkový extrakt, který odpovídá v maximální denní dávce (15 ml) nejméně 37 500 mg čerstvých brusinek.

Nejvíce čtenářek otestovalo Urinal® a Urinal® Sirup při snaze řešit počáteční potíže s močovými cestami. Další velkou skupinu pak tvořily ženy, které jej volily jako způsob ochrany před známými obtížemi. Našly se ale i takové, které na něj vsadily jakožto na způsob řešení při akutních potížích, doplňkový produkt užívaný spolu s jinými léky doporučenými lékařem, či začaly užívat tyto přípravky až v průběhu obtíží s močovými cestami.

  • Při počátečních potížích užívalo Urinal® 52 % a Urinal® Sirup 40 % testujících.
  • Jako způsob ochrany využilo Urinal® 27 % a Urinal®Sirup 32 % účastnic.
  • V průběhu obtíží s močovými cestami volilo Urinal® 6 % a Urinal® Sirup bezmála 15 % čtenářek.
  • Akutní potíže řešilo přípravkem Urinal® 8 % a Urinal® Sirup 8,5 % z nich.
  • Jako doplňkový přípravek  spolu s jinými léky doporučenými lékařem byl Urinal® pro 6 % a Urinal® Sirup pro 4 % oslovených.

UrinalNaprostá většina čtenářek při testování spotřebovala celá balení přípravků (Urinal® 85 %, Urinal® Sirup 77 %) a užívala je dle doporučeného denního dávkování (Urinal® 98 %, Urinal® Sirup 100 %).

Drtivá většina testujících se zaznamenala příznivý účinek už během prvních pár dní. Do 24 hodin od užití první dávky pocítilo změnu při užívání Urinalu® 33 %, Urinalu® Sirup pak 34 % čtenářek. Maximálně dva až tři dny čekalo na kýžený výsledek 54 % (Urinal®) a 53 % (Urinal® Sirup) účastnic.

Pokud by mohly po své zkušenosti přípravky oznámkovat jako ve škole, drtivá většina by volila jedničku (Urinal® - 73 %, Urinal® Sirup 66 %). Známkou dvě by svoji spokojenost vyjádřilo 23 % (Urinal®) a 28 % (Urinal® Sirup) čtenářek. Horší známku než trojku, udělila jen jedna testující, a to přípravku Urinal® Sirup.

Z průzkumu po testování také vyplynulo, že by všechny respondentky doporučily Urinal® také svým blízkým. V případě produktu Urinal® Sirup by doporučení neposkytly jen dvě účastnice. Všechny se pak shodly, že by si produkt koupily k dalšímu použití. Pouze jedna čtenářka vyjádřila tuto možnost známkou 4.

Hlavní výhody přípravku Urinal®

„Je bez lékařského předpisu, tedy kdykoliv po ruce. A když se začne brát včas, pomůže i bez zbytečného užívání antibiotik.“ Lenča66

 „Je přírodní a opravdu pomáhá.“ blankaB

„Má rychlý nástup a může se užívat s léky.“ rosefrida28

„Platíčko se vejde do každé kabelky, takže tobolku můžete vzít ihned při prvních potížích. A navíc obsahuje brusinky.“ Sametka

Hlavní výhody přípravku Urinal® Sirup

„Sirup je vhodný i pro děti, je sladký, chuťově výborný a lze jej snadno užít po lžičce.“ Dýně

„Stoprocentní účinnost v krátké době.“ Zuzko

„Dobrá chuť a rychlá účinnost.“Lenda26

„Kvalitní výrobek, kterému můžu plně důvěřovat, co se zdraví týče,“ přítelkyně


Více informací o Urinal® a Urinal® sirup naleznete zde:

Čtěte také:

Reklama