A co tyto dvě zdánlivě nespojitelné věci spojuje? Napadlo by Vás žvýkání? Ne? Tak čtěte!

Zeptali jsme se našich čtenářek na několik otázek a z jejich odpovědí, kterých se sešlo více než tisíc, nám vyšly zajímavé, ač možná i předvídatelné skutečnosti. Otázky se týkaly dárků, krásy, úsměvu a péči o něj.

Orbit

90 % čtenářek zhodnotilo dárkové vouchery jako dárek, který jim jistojistě udělá radost vždy, když ho obdrží. Pokud by si pak měly vybrat zaměření voucheru, téměř 40 % by volilo dárek pro zdraví, třetina dotázaných dárek pro krásu, zbylé čtenářky preferovaly gastro vouchery. 

Když jsme se zaměřili na výslednou radost z dárku, nemohli jsme opomenout úsměv, který nám na tváři vykouzlí. Proto jsme se čtenářek zeptali, zda považují úsměv za důležitý doplněk. A až na pár výjimek si všechny dotazované myslí, že úsměv velmi významně dokáže ovlivnit působení na naše okolí. Dvě třetiny dotázaných si dokonce myslí, že úsměv má ten největší vliv na první dojem, který na své okolí zanecháme.

Orbit

Zdravý a krásný úsměv nás provází dnes a denně, celým naším životem, zajímalo nás tak proto, jak o něj naše čtenářky pečují. Kromě pravidelného čištění zubů se mezi odpověďmi objevila zmínka i o dalších dentálních pomůckách a také žvýkačkách bez cukru, které mohou být naším společníkem pro zářivý úsměv kdykoliv a kdekoliv během dne. Více než polovina dotázaných navíc přiznala, že používá právě žvýkačku bez cukru po jídle či pití jako spolehlivý a účinný prostředek, jak se elegantně zbavit zbytků jídla v ústech a uchovat si zdravý úsměv a sním spojené sebevědomí po celý den.

TIP REDAKCE:

Orbit

Pokud souzníte s názory našich čtenářek, máme pro Vás tip, jak si užít gastro zážitek, zdraví i krásu v jednom: kupte si nyní speciálně označené balení žvýkaček Orbit v sáčku se 46 ks dražé, ve kterém naleznete kupon na legendární burger Big Mac™ do jakékoliv restaurace McDonald’s v ČR za skvělou cenu 39 Kč. Užijí si tak nejen Vaše chuťové buňky, ale uděláte také něco pro svůj zdravý úsměv. Se sebevědomým úsměvem pak můžete lehce čelit jakékoliv výzvě během Vašeho dne.

Reklama