Čtenářky magazínu Žena-in.cz si opět užívaly! Kde a kdy? No přeci v Brně na dalším, již v pořadí druhém, líčení s Maybelline.

Atmosféra byla perfektní a čtenářky si vychutnaly nejen pohodovou, přátelskou atmosféru, ale nechaly se i pěkně rozmazlovat paní vizážistkou.

Konečně, přečtěte si sami, jak se jim tato akce líbila a zda by do toho šly znovu ;o)

 

 

Lucie:

Dne 11. 03. 2005 jsem byla na "Škole líčení".

Když jsem se blížila k hotelu AVANTI, trošku jsem pochybovala, zda jsem tam měla jít, protože se vůbec nelíčím. Ale pak jsem si řekla, že to alespoň jednou musím zkusit a dozvím se nové věci.

Hned na úvod se nás ujala velmi příjemná paní vizážistka, která v tomto oboru už pracuje 10. rokem, bohužel si nepamatuji její jméno, a vyprávěla nám o značce Maybelline, prozradila nám pár fíglů a pak jsme šly na tu hlavní část onoho dne. Rozdělily jsme se do skupin a převzaly si nás vizážistky. Já jsem šla k té, která mi byla nejsympatičtější.

 

Příjemná, krásná a mladá dáma mi nejprve trošku ale v dobrém vynadala, že mám znečištěnou pleť, ale pak ve velmi příjemné duchu poradila, co bych měla dělat, aby se to vše vylepšilo. Poté mě začala líčit. Bylo to hrozně příjemný, a protože to bylo poprvé, bránit se tomu nikdy nebudu.

V naší skupince jsme vytvořily báječnou atmosféru a bylo mi hrozně dobře.

 

Po nalíčení jsem se nemohla dočkat, až se uvidím, byla to fakt bomba. Musela jsem se pořád prohlížet. Vidět se úplně jinak, než jsem byla zvyklá.

 

Když jsem odcházela domů, bylo to trochu s obavami, jak bude reagovat okolí, ale to mě velice překvapilo. Myslím že i oni byli velmi zaskočení tou změnou, ale i přes tato kladná hodnocení se líčit bohužel nebudu, snad jen opravdu příležitostně, protože už vím, co mi sluší.

Mnohokrát děkuji tak skvělému profesionálnímu týmu za skvělý den, na který nikdy nezapomenu.

 

 

Eva:

V pátek 11. března jsem se zúčastnila „Školy líčení s Maybelline“ v Brně. Školitelky nás seznámily s aktuálními trendy v líčení – toto jaro se nese v jemných růžovofialových odstínech, které sluší opravdu každé ženě a dívce. Tyto barvy jsem vždy přecházela, ale od tohoto kurzu už vím, jak je správně použít.

 

Po krátké prezentaci nejnovějších výrobků firmy nám bylo nabídnuto malé občerstvení a pak už jsme se svěřily do šikovných rukou zkušených kosmetiček a vizážistek. Proměna byla úžasná – naše obličeje se rozzářily a sebevědomí po pohledu do zrcadla vylétlo nahoru.

Nálada byla skvělá a určitě ji vylepšil i malý dárek pro zúčastněné. Chtěla bych tímto ještě jednou poděkovat všem, kteří se podíleli na realizaci této akce.

 

Trinitty20:

Líčení s Maybelline se mi velice líbilo.

Dozvěděla jsem se, co bude letos frčet a jak bych se měla líčit.

Paní nebo slečna vizážistka byla fakt skvělá, poradila mi úžasný make-up, který jsem si vždycky přála, ale bála jsem se "přitlačit." :-) Za vše moc děkujůůů :-)

 

 

Velká-Dáša:

Můj první pocit, když jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála, byl: "aby to nebyla nudná předváděčka" kosmetiky s povinným nákupem. Opak byl pravdou! Tohle byla super akce, vizážistky nám daly volné pole na naše otázky. Podaly nám vyčerpávající odpovědi i na některé všetečné otázky a vládla tu nádherná kamarádská atmosféra. Pak přišel na řadu raut, za který by se nemusela stydět ani svatební hostina.

 

Dosud jsem líčení odbyla černou tužkou, barevnou stínovou v barvě očí a hotovo. Teď jsem plná dojmů a rozhodně se budu držet doporučení, jichž jsme dostala každá na míru. Těšila jsem se na první příležitost, kdy použiji obdržené dárky a stejnou techniku líčení - jemné pastelové barvy v jiném odstínu, než je barva očí. Černou konturku uložím hluboko do skříně... Naše vizážistka, paní Gábina byla profesionálka každým coulem a nalíčení od ní bylo jako pohlazení pro duši. Víte, že štětce na pudr se vyrábí z veverek?

Přeji moc každé z Vás podobnou akci a děkuji za výhru.

 

I my v redakci jsme moc rádi, že se vám akce líbila, a doufáme, že se zase brzy uvidíme při nějaké podobné aktivitě magazínu Žena-in.cz

 

Určitě se mrkněte na fotografie pořízené právě z líčení v Brně! I když se nejedná o fotky profesionálů, věříme, že se vám budou líbit stejně jako nám!

 

Fotografie naleznete ZDE

Reklama