Na jaře jsme vyhlásili soutěž s možností testování výhry, kterou jsme potěšili rodiče s dětmi. Balíček v podobě dárku Lego Duplo putoval k výhercům a my jsme se těšili na jejich reakce, jak se jejich dětem výhra líbila. Nyní vám v tomto článku chceme jejich zkušenosti předat a poděkovat panu Špačkovi za krásné fotky.

Čtěte náš článek o testování:

Lego

Jak se stavebnice líbila výhercům a jejich dětem?

Dobrý večer,
loďka Duplo má veliký úspěch a Martinka si s ní stále hraje,  jako dokumentaci přidávám fotky.
A jelikož jsme si před týdnem přivezli z porodnice malého Káju, jakmile doroste, počká loďka Duplo i na něj.
Výhra nám udělala velikou radost, hlavně malé Martince.
S přáním hezkého večera
K. Špaček

Lego

Dobrý den,
lego je úplně úžasné. Děti si s tim strašně rádi hrajou a hlavně se jim líbí ten králíček a medvídek. Lodičku jsme zkoušeli i ve vodě a pak z vody vůbec nechtěly.
Velice mě potěšilo, že jsou to velké kostky a tedy i vhodné pro 1,5 letou dcerku. Moc si s kostkami nehrála, ale teď vydrží i celé odpoledne být v klidu.
Fotky bohužel nemám, ale pokud by nevadilo, mohu je doposlat během týdne.
Moc děkuju, že jste mě vybrali
F.danik

Milá redakce,
moc děkujeme za krásný dárek, který potěšil mou malou dcerku. Mája si hned Lego vybalila a musela jít už odpoledne do vany, aby si s ním hezky pohrála. Největším úspěchem byl medvídek se zajíčkem v červené lodičce, ti se stali zachránci ostatních zvířátek, které máme na hraní ve vaně. Opravdu moc milý dárek, lego Duplo je pro tyto menší děti skvělé.
Monika a malá Mája

Lego

Co výherci získali k otestování?

LEGO DUPLO Sada pro batolata - Postav si loďku je stavebnice pro děti od 18 měsíců.

Obsahuje 18 barevných kostek, kostky s potiskem, okno a dvě postavičky – králíčka a méďu. Vydejte se spolu se zvířátky na dobrodružnou plavbu a po návratu na pevninu jim postavte domeček nebo palmu, v jejímž stínu si odpočinou. Kostky jsou extra velké a umožní tak vašim dětem procvičit si snadno motorické dovednosti.

Reklama