Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort je určené pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí. Díky módnímu designu s decentním melírem je vhodné také na běžné nošení. I při vysoké intenzitě pohybu je zaručen odvod vlhkosti a přebytečného tepla od pokožky. Má minimum švů a je příjemné na dotek.

Co znamená FUSEKNIT [fjůznyt], nová řada funkčního oblečení CRAFT?

Tady je vysvětlení: „Obchodní názvy se většinou nepřekládají, význam jim dává až samotný produkt. Nicméně tady je hra se slovy celkem vtipná. V angličtině můžeme název rozložit na slova “Fuse„ a “Knit„. Slovíčko “Knit„ je celkem jasné = sloveso plést. Zajímavější je část “Fuse„, to může mít význam jako podstatné jméno pojistka nebo třeba slovesa prolínat, pronikat nebo roztéct se.“ Řada Fuseknit se objevuje napříč sporty a vyniká nejenom skvělou funkčností, ale také zajímavým stylem a módností. 
5c3321f360457obrazek.png

Více najdete na stránkách CRAFT.

Romana nám napsala tuto recenzi:

Hodnocení trička Craft Fuseknit Comfort: Spokojenost, příjemný materiál, spolehlivě odvádí pot od těla, takže v chladu nestudí. Tričko jsem zkoušela při běhu, na kole a při chodeckých aktivitách. Optimální teploty pro využití trička pro mě byly menší než +3 stupně, jinak mi v něm bylo dost teplo - samostatně ho nosit není pro mě komfortní - chybí mi tam kapsička a nejsou žádné reflexní prvky, ale chápu proč - je to triko určené jako první vrstva do chladných podmínek, tak se moc samostatné nošení nepředpokládá.5c3321cdb6407obrazek.png

Takže když jsem jednou vyběhla v triku a lehké šusťákové bundě kvůli dešti, po přepršce jsem bundu uvázala kolem pasu a bylo mi fajn - to bylo nějakých + 9 stupňů, klíče a kapesníky byly v kapse u bundy. Na kole nosím v chladnějším počasí softsheelovou bundu, pod kterou při teplotách kolem +2 stupňů už musím brát 2 vrstvy, protože je mi zima.

S tričkem Craft Fuseknit Comfort jsem mohla zrušit jednu vrstvu, triko craft a bunda bohatě postačilo, zima mi nebyla, ale chtělo to přece jen trošku šlapat v tempu.

Jako velký bonus vidím v dlouhé manžetě s otvorem na palec, nerada běhám v rukavicích, to už musí být fakt zima. Manžeta je hodně dlouhá, takže pohodlně překryje téměř celou dlaň, takže v chladu se ruka krásně schová do tepla. Když moc nefouká, stačí zvýšený roláček u trika. Když je hodně větrno, je to už málo a chce to doplnit tunelem na krk, aby neprotahovalo a hlavně aby se mohla schovat brada :-).
5c33221da267bobrazek.png

Za mě velká spokojenost, Craft oblečení patří mezi moje nejoblíbenější, na hory na sjezdovky jako vrstvy pod kalhoty a bundu nepoužívám už léta nic jiného.

Shrnutí: V triku Craft Fuseknit Comfort za prosinec naběháno 248 km, cyklistika: 318 km, chůze: 250 km. V lednu zatím naběháno 35 km, chůze 36 km, na kolo se v těchto podmínkách, co panují na cestách, fakt bojím. Téměř výhradně jsem jako první vrstvu používala Craft Fuseknit Comfort, vydrželo mi zpravidla na 3-4 aktivity, než muselo jít na očistu do pračky.
5c33220f30ceeobrazek.png

Naší redakční recenzi od Marušky Cicvárek si můžete přečíst na této stránce.

Naše články:

Reklama