Na našich stránkách probíhala krásná akce – oslovili jsme čtenářky, které plánovaly otěhotnět, zda se nechtějí stát testerkami doplňku stravy FolGravid GravidPLAN® . Vybrali jsme tři čtenářky, které získaly balíčky s těmito produkty na půl roku. Nyní máme velkou radost. Jedna ze čtenářek, Daniela, čeká vytoužené miminko. Držíme palce, ať vše dopadne dobře.

Jak probíhalo testování Daniely?

Daniela nám v červenci napsala tento příběh, díky kterému jsme ji vybrali:

Je mi 28 let a již 4 roky se snažíme o miminko. Dvakrát se mi povedlo otěhotnět, ale jednou v 9. týdnu a jednou ve 13. týdnu jsem potratila - miminko se přestalo vyvíjet. V současně době mám za sebou všechny možné testy a nikdo neví, proč mi nejde otěhotnět a když už se to horko-těžko povede, proč potratím. Ráda bych vyzkoušela přípravek FolGravid GravidPLAN® , protože je to má naděje.

FolGravid GravidPLAN®

Jak testování probíhalo?

O miminko se snažím s přítelem skoro čtyři roky. Během této doby se mi podařilo dvakrát otěhotnět, ale bez zdárného konce. Jednou jsem o miminko přišla spontánně v 6. týdnu a podruhé jsem musela těhotenství ukončit ve 13. týdnu pro zastavení vývoje miminka. 

Podstoupila jsem spousty vyšetření s přítelem, ale žádný výsledek, proč se mi nedaří miminko donosit, nám to nepřineslo. Profuky vejcovodů, genetické testy, imunobiologické testy, spermiogramy,... vše v pořádku. Po celou tu dobu jsem střídavě užívala všemožné vitamíny, čaje, masáže, hormony, akupunkturu ať už na podporu otěhotnění, tak poté v těhotenství. Samozřejmě jsem se snažila dodržovat zdravou životosprávu. Přesto nic nepomohlo, a tak když se mi naskytnula možnost testovat na www.zena-in.cz vitamíny na podporu těhotenství, tak jsem se přihlásila.

Říkala jsem si, že nemám co ztratit, už jsem byla smutná a nechtělo se mi věřit tomu, že nějaké vitamíny by mohli něco změnit. FolGravid GravidPLAN® jsem užívala skoro tři měsíce a pak se stalo to, co jsem s radostí a zároveň s obavou toužebně očekávala! Objevila jsem na těhotenském testu dvě čárky. Nemohla jsem tomu uvěřit, protože na druhé těhotenství jsem čekala dva roky a teď jsem byla ani ne půl roku od revize. Musím říci, že tomu nemůžu uvěřit doteď, protože už jsem úspěšně ve druhém trimestru a všechny vyšetření máme perfektní, doufám, že to nezakřiknu.

mimi

Nevím, zda mi pomohl doplněk stravy FolGravid GravidPLAN® , to se nikdy nedozvím, ale to není vůbec důležité, protože mi určitě napomohl dobrý pocit, že jsem pro otěhotnění udělala vše, co jsem mohla. Jsem moc ráda, že se to povedlo.

Teď jsem na začátku 15. týdne a maximálně si to užívám. Pokud někdo řešíte podobný problém, za mě říkám, zkuste to!!! Člověk tím nic neztratí, v mém případě, jak vidíte, naopak.

A proto mockrát děkuji za tuto možnost stát se testerkou přípravků FolGravid GravidPLAN® . Doufáme, že vše dobře dopadne a přejeme Daniele krásné a zdravé miminko.

Daniela D

Pravidelným užíváním doplňku stravy FolGravid GravidPLAN® podpoříte organismus v normální plodnosti a reprodukci (zinek) a přispějete ke správnému vývoji miminkaPopis benefitů najdete na stránce http://folgravid.cz.

Naše články: