Čtenářka ToraToraTora vypráví o tom nejlepším, co jejímu manželovi příroda nadělila. Není ideálem krásy od pohledu, zato má jeden povahový rys, díky kterému je pro ni prostě neodolatelný!

laught

V pátečním tématu dne jsme se bavili o nej vašich chlapů, milé čtenářky. V závěrečné novince jsem vám slíbil, že příspěvek čtenářky ToryToryTory uveřejníme v pondělí jako článek v hlavním vydání. Tady ho tedy máte...

Nej mého muže?

Je to takové... řekla bych... nehmotné, nehmatné ale intenzivní.

Já vůbec nevím, co nás tenkrát k sobě táhlo. Nebyla to láska ani rozum... kolikrát si tak pořvu u Angeliky, jak si vzala svýho pajdavýho Peyraca... no, Škopková je proti mně jen ufňukané děcko. A mezi pátým a šestým prodojeným kapesníkem, těsně před tím, než mi opuchnou oči, mi sklouzne pohled na manžela.

Mohla bych říct, koukejte, pajdá úplně stejně, ale tím veškerá podoba končí. Nemá sexy hlas ani sexy dabing. O zadku Mela Gibsona tvrdí sebejistě, že jde o filmový trik. A vlastně se mi jeho fyzično vzhledem k chorobě nechce rozebírat vůbec. Brala jsem si ho i sní a je to jediná holka, kterou hodlám přetrpět, když na něj vleze. Co na tom, jak se na něm vyřádila. Ještě pár výročí a nebude poznat, která z nás ho zřídila víc. :)

Co je na něm nej?
Já vám povím o naší úchylce. Vždycky takhle večer, když přitáhne domů z práce... my si vykládáme fóry. Místo toho, co jsme celý den zažili, na sebe napřed vybalíme vtipy, které nás potkaly. Manžel je schopný mi kvůli tomu i zavolat třeba třikrát denně. Má takový zvláštní smysl pro humor a kolikrát vymyslí bejkárnu, že spadne čelist i mně. Nejvíc mne ohromí, že ačkoliv nemá energie na rozdávání, pro podařený kousek překoná sám sebe. Vtipné jsou i jeho návraty, po večeru s kamarády, domů. To mi musí vyprávět hned všechny fóry bez ohledu na to, kolik je hodin. Že pivo proložil i nějakým panákem, poznám podle toho, že hned po vtipu se zasměje a začne ho vyprávět znovu. Protože ví kulové, čemu se smál, ale ten fór se mu zdá tak dobrý, že mne o něj nechce připravit. Kolikrát i třikrát čtyřikrát, než mu podtrhnu nohy a on usne. Ráno mi pak řekne úplně skvělý vtip... popáté.

Fotit se to nedá, asi vás zklamu. Ale pro člověka, jako jsem já, je schopnost rozesmát a vůle pobavit dennodenně prostě ta nej.

Tohle je dnešní
Žena vyčítá mužovi: „Mohl bys pro mě něco udělat, abych nemusela stále chodit domů přes ten les? Večer tam bývá tma, co když mě tam někdo znásilní?“
„Neboj, taková tma nikdy nebude!“

ToraToraTora

Čtěte také...

Reklama