V dnešní době, kdy se všemožně snažíme bránit virům, které nechceme, vyhledáváme pomocníky, kteří nás před viry ochrání. Jedním z nich je nosní sprej, který vám chceme doporučit.
603e52a9a50a2obrazek.png
Pomáhá zastavit šíření viru v místě vstupu do organismu. Sanicor StopVir vytváří v nosní dutině prostředí s nízkým pH, které je nepřátelské k virům a vytváří na nosním epitelu ochranný povlak. Tímto způsobem nosní sprej zabraňuje množení virů a rozvoji nemoci.

Sanicor StopVir začněte používat, jakmile se objeví první příznaky (např. ucpaný nos, škrábání v krku), ale také při pocitu, kdy si chcete pročistit nos od nechtěných virů i bez prvních příznaků. Sanicor StopVir zabraňuje šíření virů v nose a pomáhá odplavovat patogeny. Je skvělé, že jej můžete nosit stále při sobě, vejde se vám do kabelky nebo do kapsy.
603e52de75472obrazek.png

Jak Sanicor StopVir působí?

  • Hlavním benefitem je, že zabraňuje šíření viru v nose a vytváří ochrannou bariéru na povrchu sliznice.
  • Kyselina L-pyroglutamová spolu se sukcinitem tvoří kyselý roztok, který znesnadňuje replikaci viru a jeho šíření do hlubších tkání.
  • Vytváří ochrannou bariéru na povrchu sliznice.
  • Hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC) tvoří ochranný povlak na sliznici, a tím prodlužuje dobu setrvání složek v místě jejich terapeutického účinku a zabraňuje množení viru.
  • Pomáhá odplavovat patogeny.
  • Hypertonická kapalina přesouvá tekutinu z povrchových buněk sliznice a extracelulárního prostoru, tím zvyšuje vylučování hlenu z nosní dutiny a tak navíc čistí nosní dutinu proplachovacím účinkem.
  • Zklidňuje a zvlhčuje.
  • D-panthenol zklidňuje a zvlhčuje podrážděnou nosní sliznici.

603e52c028636obrazek.pngSnadné použití a snadné dávkování je výhodou, stejně tak malé a flexibilní balení. Koupíte ho v každé lékárně za příznivou cenu kolem 179 Kč (cena se může lehce lišit v různých lékárnách). Sanicor StopVir koupíte například na webu online lékáren BENU ZDE nebo v síti lékáren EUC ZDE

Sanicor StopVir právě v redakci testujeme, určitě pro vás připravíme článek s recenzemi.

Chcete vyhrát balíčky s přípravky Sanicor StopVir? Zapojte se do naší soutěže, najdete ji na této stránce ZDE.

Jestli tedy hledáte přípravek, který ochrání váš nos před nechtěnými viry, aby nemohly prostoupit dál, vyzkoušejte Sanicor StopVir, jedná se o zdravotnický prostředek.

Reklama