Péče o intimní místa a potřeba pocitu svěžesti se stala součástí každodenní péče o tělo. Mnoho žen používá v období mezi menstruací slipové vložky, které se těší velké oblibě. Zejména proto, že jsou velmi diskrétní a spolehlivé. Jsou tak komfortní, že si je určitě oblíbí mnoho žen, tak jako u nás v redakci.

carefree

Pokud také rády používáte slipové vložky, máme pro vás zajímavý tip. Nedávno jsme měly v redakci možnost testovat novinku od značky CAREFREE®. Ultra tenké, vysoce absorbční, flexibilní a prodyšné slipové vložky CAREFREE® FlexiComfort. Shodly jsme se dokonale - jsou perfektní a hned se staly součástí našich kosmetických taštiček.
Naší recenzi si můžete přečíst v uveřejněném článku zde.

Je pro vás naše recenze inspirací pro vyzkoušení těchto příjemných novinek? Vyzkoušejte je. Jaké jsou jejich benefity?

  • Jsou ultra tenké
  • Flexibilní a prodyšné* 
  • Vysoce absorpční
  • Jednotlivě balené

Určitě oceníte to, že jsou jednotlivě balené, protože pak si je můžete dát bez problémů do kosmetické taštičky či do kapsy v kabelce a mít je tak vždy u sebe. Balení je tak tenké, že vám nezabere žádné místo – vejde se vám i do super malé kabelky.

Pokud rády soutěžíte, můžete se nyní zapojit do naší soutěže a vyhrát tak balíček, ve kterém budou obě varianty nových slipových CAREFREE® FlexiComfort. Budeme mít radost, když z nich budete stejně nadšené jako my.

Nové slipové vložky CAREFREE® FlexiComfort jsou na našem trhu ve dvou variantách:

  • CAREFREE® FlexiComfort s dotekem bavlny
  • CAREFREE® FlexiComfort se svěží vůní

Soutěž najdete na této stránce, na výhru se může těšit 20 čtenářek. Těšte se na intimní balíček, který najde místo ve vaší kabelce.

Čtěte také:

*zadržují tekutinu, ale umožňují cirkulaci vzduchu

carefree