Získat slevu ve výši až 60% na nákup sportovního vybavení Lotto, to je lákavá nabídka. Prostudovaly jsme si s kolegyní informační leták a rozhodly jsme se pro skořepinový kufr na kolečkách a prostornou sportovní tašku. Léto je v plném proudu a dovolená za dveřmi, kvalitních cestovních tašek a kufrů není nikdy dost.
5b30e22ac107bobrazek.png

Je to jednoduché! Za každých utracených 500,- Kč je možné získat 1 nálepku a pokud máte 4, už si můžete vybrat zboží v nabídce. Tankování plné nádrže přineslo hned 3 nálepky najednou, ještě tedy potřebujeme dalších 5, což se nám v tomto týdnu určitě povede sesbírat. Takže se těšíme na tašku a kufr a na to, jak ušetříme! Pokud čerpáte také palivo u OMV, zapojte se do této hezké slevové akce!

Na každé čerpacích stanic OMV nyní k tankování a nákupu dostanete hrací kartu, do které můžete sbírat samolepky, díky kterým získáte až 60% slevu na produkty sportovní značky Lotto. „Pravá vášeň pro sport začíná u OMV“ trvá do 22. července, nebo do vyprodání zásob.

Jak tato akce probíhá? Přečtěte si podrobnosti:

Značkové sportovní vybavení Lotto nyní výhodně na čerpacích stanicích OMV

  • Nová spotřebitelská akce s názvem „Pravá vášeň pro sport začíná u OMV“
  • Výhodná nabídka produktů italské značky Lotto se slevou více než 50%
  • Většina zákazníků si může vybrat a odvézt odměnu po načerpání plné nádrže

Společnost OMV nabízí až do začátku prázdnin svým zákazníkům možnost výhodně získat vybrané produkty značky Lotto, která je synonymem italského designu a stylu ve sportovním oblečení, obuvi a příslušenství pro cestování. V nabídce aktuální spotřebitelské akce lze z kolekce Lotto najít mimo jiné fotbalové a volejbalové míče, ručníky z rychleschnoucího materiálu, elegantní dámské tašky, sportovní víkendové tašky a také oblíbené cestovní kufry na kolečkách.
5b30e231dec42obrazek.png

Spotřebitelská akce je určena všem zákazníkům čerpacích stanic OMV a je koncipována tak, aby si většina zákazníků v závislosti na jejich vozu mohla po načerpání plné nádrže ihned vybrat a odvézt zvolený produkt Lotto. Klienti věrnostního programu iBOD mohou čerpat výhodnou nabídku také prostřednictvím nasbíraných ibodů. Kampaň „Pravá vášeň pro sport začíná u OMV“ trvá do 22. července, nebo do vyprodání zásob.

Do spotřebitelské akce Lotto se zákazníci zapojí automaticky nejen při čerpání pohonných hmot, ale také při nákupu mycího programu, občerstvení nebo jakéhokoli zboží z VIVA shopu. Za každých utracených 500 Kč získají řidiči vozů do 3,5 tuny jednu samolepku programu. Po získání 4 samolepek mohou ihned využít výhodného nákupu produktů Lotto. Zákazníci s kartou iBOD mohou vyměnit své ibody přímo za produkty, dokonce bez sbírání samolepek a doplatku.

Líbí se vám tato akce? Nám ano!

Více informací neleznete zde. 

Přečtěte si také:

Reklama