Kuchyně je srdcem skoro každé domácnosti. Připravujeme zde pokrmy, které máme rádi, trávíme tady čas, uklízíme. Určitě se zajímáte o kvalitní přípravky, které vám s úklidem mohou pomoci. Proto je naším tipem zajímavá novinka od značky Real green clean.

real

Proč je tato novinka Real green clean tak zajímavá? Jedná se o první mýdlo, které myje ruce i nádobí. V kuchyni již stačí jedna lahvička – je to prostředek, kterým umyjete nádobí, ruce, ovoce i zeleninu a zároveň je dostatečně jemný pro pokožku rukou.

Real green clean prostředek na nádobí & mýdlo na ruce

  • mycí prostředek na nádobí a tekuté mýdlo v jednom
  • unikátní receptura
  • obsahuje hydratační přísady – glycerin a konopný olej
  • lehce biologicky odbouratelné
  • vhodný pro domácnosti s čističkami vod
  • dermatologicky testováno

Vhodně zvolená kombinace aktivních látek účinně odstraňuje špínu a mastnotu z nádobí a zároveň šetrně myje pokožku a zanechá ji hebkou a svěží. Energizující vůně karotky zpestřená nótami meruňky a pomeranče

Novinku Real green clean měly možnost vyzkoušet naše čtenářky, které byly na naší kulinářské akci. Dostaly tuto novinku jako dárek.

Více najdete na stránkách www.zenit-caslav.cz a na www.zenit-caslav.cz

 

Real green clean

Zelená řada pro úklid celé domácnosti je lehce biologicky odbouratelná, má vysokou účinnost a příjemnou parfemaci Green Wash. Je ideální pro domácnost s vlastními čističkami odpadních vod. Zelená řada čisticích prostředků kombinuje vysokou čisticí sílu a zároveň šetrnost k přírodě i k čištěným povrchům. Všechny suroviny včetně parfémů a konzervačních látek jsou pečlivě vybrány tak, aby nezatěžovaly životní prostředí. Výrobky jsou lehce biologicky odbouratelné podle metodiky OECD 301D (požadavek minimálně 60 %) - otestováno akreditovanou laboratoří.

Reklama