V září začíná podzim, venku se ochlazuje. Sice se můžeme těšit na babí léto, ale už to nejsou horké letní dny, které jsme si užívali. Máme pro vás tip, kde ale léto nekončí po celý rok! Pokud si chcete odcházející léto prodloužit, poleťte s námi na Kanárské ostrovy – na Gran Canarii – máme pro vás dobrý tip!

Gran Canaria je nejznámější ostrov ze souostroví Kanárských ostrovů. Je to naše nejbližší exotika, poletíte sem jen pouhých pět hodin letu! Nádherná příroda tohoto ostrova vás okouzlí!

Co můžete zažít na Gran Canarii?

Krásné pláže, a moře s pozvolným vstupem do vody – pokud cestujete s malými dětmi, určitě oceníte to, že si budou moci hrát v písku přímo na pláži. Děti milují cákání a skotačení ve vlnách – nemusíte mít o ně strach, přístup do moře je na všech plážích velmi pozvolný. Moře je čisté, nejsou v něm chaluhy ani trávy. Pláže jsou tvořeny světlým, jemným pískem.

Gran Canaria

Zábavné parky – vyrážíte rádi s dětmi do zábavných parků? Na Gran Canarii si budeme moci vybrat z více možností! Vodní aqvapark, loro park, western park, projížďka s velbloudy… nabídka je velmi široká! Parky jsou díky dobré infrastruktuře dobře dosažitelné z jakékoliv části ostrova.

Procházka po dunách – v jižní části ostrova se rozprostírá nevelká poušť – písečné duny Maspalomas. Pokud nebydlíte v blízkosti, udělejte si sem výlet. Při časném večeru a zapadajícím slunci, kdy písek vychladne, se můžete hodiny procházet po dunách, pozorovat moře a zažít romantické chvíle. Pokud rádi fotíte, určitě tady pořídíte skvělé záběry!

Výlety lodí – v každém přístavu nebo v místních cestovních agenturách je možné sehnat lístky na různé výlety po moři, až projížďka žlutou ponorkou, výlet lodí s chytáním žraloků nebo jen okružní jízda kolem části ostrova. Informujte se o jednotlivých výletech, prohlédnout si ostrov ze strany moře je krásné.

Gran Canaria

Golfová hřiště – po celém souostroví vznikla řada krásných golfových hřišť. Pokud rádi hrajete golf, pak určitě některé z nich vyzkoušejte! Je příjemné spojit sport a dovolenou u moře a hřistě se nalézají po celém ostrově. I když jste začátečníci, můžete si zahrát nebo si domluvit i místního trenéra. O seznamu golfových hřišť jsme psali v tomto článku: Dovolená ve znamení golfu na Gran Canaria.

Chytání ryb a rybaření – jestli jste sama rybářka a máte rádi adrenalin při chytání mořských ryb nebo takové věci má rád váš partner, pak Gran Canaria je pro vás zajímavým místem! Chytání ryb si můžete domluvit individuálně s cestovní kanceláří, která vám chytání ryb na místě zajistí – vyrazíte na moře se zkušeným rybářem, zajistí i půjčení potřebného náčiní- Tak hurá na lov!

Relaxace a masáže – chcete si odpočinout od slunce, jste unavení z výletu nebo jste si sem přijeli dobít baterky maximálním relaxem? Pak si vyberte pro svou dovolenou hotel či místa, kde si užijete saunového světa masáží a dalších relaxačních technik.

Gran Canaria

Výtečná kuchyně– byl by hřích neochutnat místní speciality a španělské víno! Dejte na radu místních či delegáta cestovní kanceláře a udělejte si aspoň jeden večer s tím, že ochutnáte řadu laskomin, které vám místní kuchař velmi rád naservíruje na vonící talíř! Bude to pro vás kulinářský zážitek!

Na Gran Canaria se také můžete vdát! Jak to probíhá a jak na to se dočtete v uveřejněném článku – je to velmi jednoduché, pokud se pro svatbu na pláži rozhodnete, vše pro vás zařídí cestovní kancelář a my můžete být bez stresu, že nestíháte s přípravami: čtete tento článek: Máte sen vdávat se na pláži? Zvolte si Kanárské ostrovy!

Naše doporučení: Pro organizaci svatebního obřadu využijte služeb cestovní kanceláře Canaria Travelwww.canariatravel.cz

Gran Canaria

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224.

Canaria

Reklama