6385fe7264c92obrazek.png

S respektem ke zdraví celé rodiny a přírodě

Úklidoví pomocníci jsou potřeba v každé domácnosti nejen v období Vánoc, proto je potřeba věnovat pozornost jejich správnému výběru. Vybrat byste měli takové, které jsou šetrné ke zdraví i povrchům, které s nimi budete uklízet, jen tak vám vydrží déle a ušetří mnohdy nemalé náklady. Důležité je si uvědomit, že při každém úklidu je přípravek ve styku s pokožkou, ale také ho při a po použití vdechujete vy i vaše rodina. Proto je důležité vybírat kvalitní prostředky s šetrným složením bez zbytečně agresivních chemických látek, v čističích to bývá obvykle chlór, ale z hlediska alergií k nim patří i některé nebezpečné konzervanty nebo silné parfémy.

„Pro mnohé spotřebitele je představa úklidu s přírodními prostředky nepředstavitelná, protože nedůvěřují jejich účinnosti. Opak je ale pravdou. Přípravky FeelEco obsahují vysoké procento složek přírodního původu, jsou šetrné ke zdraví, snadno biologicky odbouratelné a přes to výjimečně účinné. To garantují nejen různé certifikace, v rámci jejichž získání jsou prostředky testovány, ale hlavně recenze našich zákazníků potvrzující, že i zdravý úklid je skutečně efektivní a účinný,“ uvádí Radek Marták, ředitel výzkumu a vývoje značky FeelEco.

Tipy FeelEco

6385fe8ca4b64obrazek.pngNež dáte za okna dopisy Ježíškovi, tak je snadno a rychle nablýskáte s FeelEco Čističem oken a skel, který je výjimečný hned v několika ohledech. Jeho šetrné složení na bázi kvasného lihu a složek z cukrů a olejů obsahuje 99% podíl přírodního původu a je vhodný nejen na okna a skleněné povrchy, ale můžete s ním uklidit i svým domácím mazlíčkům v akváriích a teráriích, aniž byste je nějak ohrozili na zdraví. Jemně čistí a odmašťuje povrchy a nezanechává šmouhy. Také je dermatologicky testovaný a získal certifikaci Vegan a EU Ecolabel, který garantuje jeho kvalitu!

FeelEco – Umění výjimečnosti

Doporučená cena: 99 Kč/ 450 ml
 
6385feb38ac1cobrazek.pngFeelEco Čistič povrchů se bude hodit všem minimalistům, kteří mají rádi snadný a rychlý úklid. Je vhodný na každodenní úklid všech nenasákavých povrchů od sklokeramické desky, přes nerez, dřevo, plast, kancelářský nábytek, bílou techniku, okna, zrcadla, dokonce i vaše brýle.  Jeho výjimečnost spočívá v tom, že je 2x ekologický. Zaprvé ve složení najdete 99% podíl přírodního původu a za druhé ho po použití nemusíte oplachovat, takže při úklidu ušetříte spoustu vody i času. Samozřejmostí je šetrnost k pokožce a zdraví a certifikace EU Ecolabel a Vegan.

FeelEco – Umění výjimečnosti

Doporučená cena: 109 Kč/ 450 ml

6385ff7ab11b1obrazek.pngVíte, co nejvíce oceníte, až budete mít uklizeno? Nepostradatelného pomocníka v boji se všemi skvrnami od štědrovečerní večeře, cukroví, svařáku a dalších dobrot, které k Vánocům patří! Je jím FeelEco MAX Odstraňovač skvrn, který byl uveden na trh jako novinka letošního roku. Ve složení Odstraňovače skvrn MAX najdete 92% podíl přírodního původu, hravě si poradí se skvrnami všeho původu a použít ho můžete na bílé i barevné prádlo. Přípravek získal certifikaci EU Ecolabel, která potvrzuje jeho kvalitu.

FeelEco – Umění výjimečnosti

Doporučená cena: 109 Kč/ 200 ml

www.feeleco.cz

UMĚNÍ VÝJIMEČNOSTI

6385fe21d271cobrazek.png

Reklama