5d0792fdaa250obrazek.png
Sukni, kterou si můžete nyní pořídit z jejich aktuální nabídky na kolo pro ženu je nejen skvělá na pohled, ale také plně funkční – pod sukýnkou se skrývají boxerky a cyklistická vložka, která zabraňuje otlakům. Více informací naleznete zde.
5d07899b75f87obrazek.png

Také se vám líbí?

Nezapomeňte, že se také můžete zapojit do testování této sukně a dalších cyklistických kalhot od značky Craft. Hledáme 5 testerek, kterým značka Craft věnuje kalhoty dle jejich výběru! Více informací naleznete zde.

Testujeme tyto typy 3 kalhot a jednu cyklistickou sukni, podívejte se, jak hezky vypadají a jaké jsou jejich benefity. Je samozřejmostí, že volné kalhoty a sukně má vnitřní boxerky a speciální cyklistickou bezešvou vložku (ta brání otlakům od sedla), stejně jako elastické modely, které mají tuto vložku všitou napřímo. Jaké se vám líbí?
5d0770ac28c24obrazek.png

ZÁKLADNÍ PRAVIDLO: VŽDY NAOSTRO!

Pod kalhoty s cyklovložkou se spodní prádlo nenosí. Vyhnete se tak nepříjemným otlačeninám a odřeninám od přehybů švů. Navíc eliminujete riziko, že se vám vaše drahocenné pozadí zapaří a chytnete “vlka“. A ano, cyklokalhoty je třeba po každém delším použití vyprat. Více informací naleznete zde.

Do testování se můžete zapojit, když nám vyplníte tento krátký dotazník.

Testování bude uzavřeno 27. 6. 2019.
5d077116614dfobrazek.png
 

Reklama