Sukni, kterou si můžete nyní pořídit z jejich aktuální nabídky na kolo pro ženu je nejen skvělá na pohled, ale také plně funkční – pod sukýnkou se skrývají boxerky a cyklistická vložka, která zabraňuje otlakům. Více informací naleznete zde.

Také se vám líbí?

Nezapomeňte, že se také můžete zapojit do testování této sukně a dalších cyklistických kalhot od značky Craft. Hledáme 5 testerek, kterým značka Craft věnuje kalhoty dle jejich výběru! Více informací naleznete zde.

Testujeme tyto typy 3 kalhot a jednu cyklistickou sukni, podívejte se, jak hezky vypadají a jaké jsou jejich benefity. Je samozřejmostí, že volné kalhoty a sukně má vnitřní boxerky a speciální cyklistickou bezešvou vložku (ta brání otlakům od sedla), stejně jako elastické modely, které mají tuto vložku všitou napřímo. Jaké se vám líbí?

ZÁKLADNÍ PRAVIDLO: VŽDY NAOSTRO!

Pod kalhoty s cyklovložkou se spodní prádlo nenosí. Vyhnete se tak nepříjemným otlačeninám a odřeninám od přehybů švů. Navíc eliminujete riziko, že se vám vaše drahocenné pozadí zapaří a chytnete “vlka“. A ano, cyklokalhoty je třeba po každém delším použití vyprat. Více informací naleznete zde.

Do testování se můžete zapojit, když nám vyplníte tento krátký dotazník.

Testování bude uzavřeno 27. 6. 2019.

 

Reklama