Přinášíme vám 5 tipů na pánské vůně, které mu můžete koupit jako dárek pod stromeček:

1. Hugo Boss BOSS No.6, EdT 50ml 1 490Kč*
Úspěšný muž nové éry – cílevědomý, úspěšný se zdravou dávkou sebedůvěry. Výrazná mužná vůně definuje novým způsobem úspěch. Vyzařuje sebevědomí a zdůrazňuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru.

2. Lacoste Essential, EdT 75ml 1 499Kč
Nová vůně Lacoste Essential evokuje ducha značky vtěleného do flakonu – sofistikovaná a zářivá, svěží a uklidňující, klasická i moderní zároveň.
Její poselství se dá charakterizovat jako „svěžest bez hranic". Jde o jednoduchou myšlenku, ale – jak tomu bývá u všech výrobků LACOSTE – dovedenou k naprosté dokonalosti.

3. Bulgari AQVA Pour Homme Marine, EdT 50ml 1 599Kč
Vydejte se na výpravu k bohatým tajemstvím podvodního světa zářícího jako vzácný kámen akvamarín, jehož jméno vzniklo z latinského označení mořské vody. Pableskující modrozelený odstín symbolizuje svěžest, čistotu a průzračnost jednoho ze čtyř základních elementů – vody.
AQVA Pour Homme Marine je novým symbolem čisté elegance.

4. Baldessarini Baldessarini Del Mar Marbella, EdT 50ml 1 390Kč
Citrusovo-kořenitá vůně. Luxus, kterým se tak rádi obklopujeme, může mít rozmanité podoby. Jednou z nich, přímo esencí luxusu  je značka Baldessarini, která prezentuje sofistikovanou módu a vůně pro zralé muže, jenž dovedou ocenit vytříbený styl spojený s vysokou jakostí. Důkazem je limitovaná edice pánské vůně Baldessarini Del Mar Marbella, která byla sestavena tak, aby od prvního nadechnutí navodila pocit exkluzivity a zároveň se stala
obrazem nadcházejícího léta. Užívejte si letní vůně Baldessarini Del Mar Marbella. Stejně jako západ slunce bude i limitovaná edice k mání jen po časově omezenou dobu!

5. Ferrari Black Line, EdT 75ml 1 090Kč
První akord uvolňuje vzrušující sílu: harmonii citrusových tónů, která se mísí se svěžími ovocnými doteky. Srdce vůně kolem sebe šíří hluboké mystérium: hřejivé koření, zahalené vzácnými květinovými tóny. Základní akord této vůně vám odhalí čirou, mužnou smyslnost: elegantní dřevité tóny, dřevo amyrisu změkčené vanilkou.

 

Všechny vůně dostanete v parfumerii Fann www.fann.cz
Reklama