Posílám malej výčet průpovídek, u kterých jsem nevěděla, zda umřít, smát se, vraždit nebo všechno dohromady. Věřily byste tomu, že dá sakra práci si aspoň na některý vzpomenout, i když jich bylo "něúrekom":-)????!!!

 

Malej bratr při nákupu se mnou v drogerii - u pokladny prodavačka s velmi řídkými, nakrátko střiženými a úplně plavými vlasy: „Jéééééé - plešatá prodavačka" - nejen že to ječel na celej krám, ale ještě na ni pěkně ukázal. Bylo mi 18 a myslela jsem, že se propadnu.

 

Syn Roman:

Na zastávce plné mladých fešných hochů, já 22letá v uplých džínách:  „Mamííííííí, ty mááááááš ale prdel!" "Prdel se neříká!" “Mamíííííííí, ty máš ale prdééééélku..."

 

Koncem ledna se chtěl malej jít podívat do kostela na jesličky, které tam bývají v době adventu. Na mé vysvětlení, že už tam nejsou, že tam není nic: "A já se chci podívat, jak tam nic není!"

 

Já karájící za prohřešek, syn inspirován filmem s Tebou mne baví svět: „Já nevím, mami, ostatní ženský toho tolik nakecaj, jen TY jsi taková tichá...“

 

Moje dcera Vendul:

Při malování dopisu pro Ježíška: „Tři dárky je málo!!!! Kdyby měl pes tři nohy, tak kulhá..."

Tatínek ve vaně. „Tatíínkůůůůůů, natááááhni nožičkýýýý“ Proč, Vendulko???? „Natáhni nožičkýýýýý....“ Ale proč??? „Máááš tam žíííííížalůůůůůůů!!!!“

 

To nejlepší nakonec: Ve školce při povídání si o zlozvycích: „Prosíííííím, náš tatínek má takovej zlozvyk, že si vždycky o půlnoci prdne..."

 

Za tento příspěvek děkujeme Saturnince!

 

 

Dnes se budeme opět po celý den bavit nad vejšplechty našich ratolestí. Minulé pondělí se mi jich od Vás sešlo opravdu hodně a bylo by škoda, kdyby přišly vniveč. Protože opravdu stojí za to. Sledujte náš magazín a můžeme Vám zaručit, že dnešní den pro Vás bude skutečně veselý....

 

Všechny čtenářky zdraví dnešní editorka

Reklama