píše naše čtenářka s nickem v.poho. Proč píše v množném čísle? Tak dlouho napodobovala a používala tátův podpis, až ho vzala za svůj. Více v jejím vtipném příspěvku na dnešní téma

Co si pamatuji, napodobovala jsem tátův podpis celý gympl a kdo ví, jestli jsem s tím nezačala už na základce.

Aby nedošlo k omylu, nebyla jsem žádný lempl, rodičům jsem o všech schůzkách, známkách či problémech poctivě referovala. Ale kdo by se pořád tahal do pokojíku pro notýsek? Prostě jsem si to potom (nejlépe až ve třídě v lavici) i sama podepsala. Nakonec - učitelé už přece znali tátův podpis, a tak kdyby se náhodou podepsal osobně, mohli by mít pocit, že švindluju.

A když to vezmu kolem a kolem, jak jsem se to pěkně naučila, tak mi zůstal takový polomužský tvar podpisu i do dospělosti. Vlastně se s taťkou podepisujeme dost podobně.

Jak se říká, co se v mládí naučíš, v stáří jako když najdeš. Navíc: hezky ho táta vymyslel, řekla bych, že „náš“ podpis vypadá docela šik.

v.poho

Vy jste teda číslo.

Pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

Také jste napodobovaly podpisy rodičů, milé ženy-in? Převzaly jste podobu jejich písma? Co myslíte, podepisují se za vás i vaše děti? Co byste tomu řekly? Vzyly byste to také s humorem? Měly jste někdy s podpisem problém?

Máte nějakou podpisovou příhodu? Napište nám ji na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama