Čtenářka Onohlo popisuje jejich psa Tomíka jako dobrosrdečného troubu. A jak je to se vzájemnou podobou? To nechává k posouzení na vás ostatních, milé dámy...

Podívejte se na fotku čtenářky Onohlo a jejího psa Tomíka - co soudíte o jejich podobě?


Dobrý den,
posílám Vám něco málo o našem pejskovi.
Toníček byl takový opožděný dárek k Vánocům. Vybrat ho, mezi sedmi štěňátky jsem měla za úkol já. Nikdy jsem neslyšela podle čeho se mají vybírat pejsci. A tak jsem vybrala podle svých citů. Hned když jsem viděla ty malinké uzlíčky, bylo mi jasné, že ten největší, po kterém všichni lezou a nechá si všechno líbit, patří k nám. Byl to takový malý trouba a hádejte v co vyrostl.... ve velkého troubu. Děti ho všelijak tahají a jeho ani nenapadne se ohnat. Jsem ráda, že jsem dala při výběru na city a možná i proto k nám tak zapadl.

A v čem jsme si vlastně podobní? Nevím, ale v životě jsme měli už tři psi a ani jeden k nám tak nezapadl jako Toník. Posílám jěště fotku, třeba tam najdete vizuální podobu.

ono

Onohlo

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. 7. 2012: Vy a váš pes

  • V čem se podobáte svému psu?
  • A v čem se on podobá vám?

Posílejte mi příspěvky k tomuto tématu ideálně formou příběhů, ale můžete zvolit i jinou formu, například srovnávací. Vaše texty očekávám nejpozději 2. 7. 2012 v 15.00 hodin v e-mailové schránce redakce (viz níže). Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a tím pádem i šanci na získání krásného kosmetického dárku, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. A jaký dárek jsem si pro jednu z přispěvatelek připravil? Je to zmatňující tónovací péče: GARNIER BB Cream 5v1.

bb

Reklama