Ohnivé ostří

5ae3173d60d63obrazek.pngS Maxem Barnetem proplujete do světa mrtvých a zpět. A možná odhalíte vraha…
Nová zápletka, nový příběh. Kouzlo Podsvětí Vás pohltí. Podíváte se do nejzazšího kouta podzemní říše a zjistíte, jak vzniká ohnivé ostří.
Samantin život se pomalu začíná vracet k relativnímu normálu. Celé dva měsíce bez maléru. Tušila, že to nemůže vydržet. Nevydrželo. Přímo před jejíma očima se odehrála jedna hodně podivná vražda. Do vyšetřování se zaplétá nejen Samantin bratr, major Robert Wolf, ale i FBI. Společně s agentem Gabrielem Ferrou začíná Sam rozplétat pavučinu zločinů, které rozhodně nepatří do světa lidí. Obětí přibývá. Začíná hrozit prozrazení magického světa.
Nejen Sam se ocitá v ohrožení. Vrahovo řádění proniká do Podsvětí, kde je jediný podezřelý: drak Azrael. Staletá vládní struktura magického města je narušena a začíná se bortit. Kromě Samanthy není téměř nikdo, kdo by se nejvyššího Strážce zastal. Podsvětí začíná vřít skrytým bojem o moc!
Více na www.grada.cz.

Ono samo se to...

5ae3175159dddobrazek.pngKdyž si z vás utahuje i vesmír, proč se s ním nezasmát?
Nudíte se? Pořiďte si medvídka … Nebo tuhle knížku. Sadu krátkých (ne)skutečných historek. Rozhodně se u nich zasmějete. Možná si i popláčete. Smíchy. Protože tahle slečna je magnet na absurdní situace. Ale nemůže za to. Vážně. Ono samo se to… Teda většinou. No uznejte, může snad za to, že jí samovolně vybuchují dýně, medvědi lezou do stanu, lepí se na ni zvířátka všeho druhu a různého počtu nohou? Je prostě magnet na maléry. Vesmír si z ní stále utahuje. Takže dokud ji fakt něco nesežere nebo se nestane něco horšího, hodlá to brát i nadále s humorem.
Pojďte se pobavit na cizí účet.
Více na www.grada.cz.

Reklama