Milá redakce,¨
na tajemno, posmrtný život i duchy věřím. Dříve jsme často vyvolávali duchy s tetou a sestřenicí a ostatními. Bylo to velice tajemné a záhadné.


Duchy jsme vyvolávali tak, že jsme si udělali papírky s abecedou a číslicemi od 0 do 9. Ty jsme rozložili do kruhu a do prostřed jsme dali papírky s nápisy ANO NE NEVÍM. Pak už jsme si sedli okolo a chytli se za ruce. Při zapálené svíčce jsme ducha vyvolali a dali prsty na skleničku, kterou jsme dali do kruhu.

Prsty jsme přiložili jen velmi lehce a pak už jsme se ptali na různé otázky, na které nám duch odpovídal. Ptali jsme se i na plno věcí, kteří ostatní nevěděli a duch to kolikrát věděl. Často jsme se ptali jestli nechce kreslit a když chtěl, vzali jsme papír a dali jemné tužku do ruky a pak se kreslilo.

Často jsme se pak báli, protože to bylo záhadné. Jeden duch dokonce řekl, že se jmenuje Jiří Wolf a když kreslil, tak kreslil stále zakroucená kolečka, nakonec jsme se dozvěděli, že zemřel v devíti letech když se pod vodou zamotal do drátu a utopil se. Bylo to hrozné.

Později jsme se stali na duchách tak závislé, že jsme vyvolávali i přes den a několikrát. Když ale několikrát za sebou napsal duch jméno SATAN, hrozně jsme se báli a raději postupně s vyvoláváním skončili.


Jednou když zase přišel SATAN, tak jsme mu řekli ať dá nějaké znamení a po chvilce se ozvala rána, která přicházela z horního patra. Strach byl obrovský, ale když jsme se šli podívat co spadlo, nic jsme nenašli. Od té doby duchy nevyvoláváme.


Jelikož do toho byla zasvěcena převážná část ženské populace z naší rodiny, tak na to často vzpomínáme, ale už se na vyvolávání nechystáme.

Tereza

 


Milá Terezo, děkujeme mejlík. Z vašeho příspěvku jde trochu strach. Věřím částečně na tajemno, ale až takhle bych do toho nešla. Karty ano, ale vyvolávat duchy? Posílám vám za redakci malý dárek v podobě prášků Pharmaton Aktivit. Posilují tělesné a duševní funkce a působí proti únavě a při rekonvalescenci. Já bych je určitě po vyvolávání duchů potřebovala.

redakce@zena-in.cz

 

Také jste vyvolávaly duchy?

Byly jste u kartářky?

PIŠTE

Reklama