Foto: Shutterstock

Za předpokladu, že budou čísla nakažených ve Velké Británii i nadále klesat, budou v zemi dle slov premiéra Borise Johnsona zrušena všechna proticovidová omezení. Lidé se budou moci stýkat, svatby, festivaly a pracovní konference budou moci probíhat bez omezení. Opětovně by měly být také otevřeny noční kluby.
 
Pokud vše půjde dobře, nebude to jen skvělý narozeninový dárek pro prince Williama, ale především pro celou Velkou Británii, jejíž obyvatelé se 21. června již nemohou dočkat. Naděje na „normální“ život je velká.

Williamovy narozeniny nejsou jedinou letošní velkou událostí, na kterou se královská rodina chystá. Ve čtvrtek 29. dubna William a Kate oslaví 10. výročí svatby. Pár se vzal ve Westminsterském opatství v roce 2011 a od té doby spolu přivítali na svět tři děti: sedmiletého prince George, pětiletou princeznu Charlotte a malého dvouletého prince Louise.
 
Pokud vše půjde dobře, královská rodina bude také 10. června slavit 100. narozeniny prince Filipa. Královnin manžel je v současné době v nemocnici, kam byl preventivně přijat před týdnem poté, co se necítil dobře.

Reklama