Kam letos vyrazíte na dovolenou? Plánujete Řecko, Bulharsko nebo Turecko? Do těchto a dalších zemí vás bezpečně a s jistotou přepraví cestovní kancelář Alex. A protože se o své klienty stará v České republice již dlouhých dvacet let, připravila letos pro své stálé, ale i nové klienty řadu významných slev.

Chceme vás informovat, jaké výhodné nabídky cestovní kancelář nabízí. Třeba zrovna tento štědrý přístup bude pro vás inspirací a rozhodnete se svěřit svou dovolenou této prověřené a známé cestovní kanceláři. ZÍSKEJTE NYNÍ SLEVU až 15 %! Oslavit výročí s Alexem totiž může každý! Nejen ti, co jsou stálými zákazníky, ale stejně tak ji získají i ti, pro koho bude cesta s cestovní kanceláří Alex prvním seznámením. A to stojí za to vyzkoušet, ne? Některé slevy platí do konce dubna. Tak neváhejte!

Speciální nabídka pro zamilované

Plánujete svatbu v zahraničí? Alex vám pomůže zrealizovat svatbu v Řecku! Krásná pláž, romantika, chvíle plné lásky a něžných dotyků! Užijte si je na místech, na které budete vzpomínat celý život! Více najdete na webu www.svatbyvrecku.cz

Cestujte k moři sama s dítětem!

alexNemůže jet s vámi na dovolenou váš partner? Řešíte s kamarádkami a dětmi dovolenou u moře? Chcete vyrazit k moři jen sama s vaším dítětem? Pokud ano, určitě se vám nelíbí, když cestujete sama s dítětem a musíte za něj v pokoji platit jako za dospělého.

Alex se jako jedna z mála cestovních kanceláří zajímá o samotné cestující maminky a ve svých slevových akcích jim vychází vstříc jedinečnou nabídkou. Rodina je pro Alex i máma s dítětem. Proto už nehledejte žádnou jinou cestovní kancelář a inspirujte se v aktuálním katalogu letní nabídky od Alexe. Zaplatíte cenu za jednolůžkový pokoj a Vaše dítě bude mít zájezd jen za cenu 1.990 Kč + povinné poplatky (ubytováni samozřejmě budete v dvoulůžkovém pokoji)!

Podpořte své blízké v seniorském věku, aby si užili dovolenou u moře!

Jedou vaši rodiče k moři? Nebo babička s dědou? Pak jim můžete doporučit internetové stránky, kde najdou zajímavou slevovou nabídku pro svou dovolenou - na webu www.seniorijedoukmori.cz

Věnujte svým blízkým dovolenou jako dárek!

CK ALEX nabízí také možnost zakoupení dárkových poukazů pro vaše blízké. Na vyžádání vám vystaví dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterým pak vámi obdarovaná osoba může uhradit zájezd z naší nabídky. Na poukázku můžete navíc získat jakoukoliv slevu, kterou CK ALEX v době vystavení a zaplacení dárkového poukazu poskytuje. Udělejte radost vašim blízkým originálním dárkem!

SLEVY NA ODLETY V ČERVENCI A V SRPNU!!!

do 30. 4. 2010 sleva* 15 % ze základní katalogové ceny bez poplatků
nebo 1. dítě až do 15 let jen za 1.990 Kč + poplatky ve vybraných kapacitách
nebo 1. dospělý na přistýlce jen za 2.990 Kč + poplatky ve vybraných kapacitách

SLEVY NA ODLETY OD KVĚTNA DO ČERVNA A OD ZÁŘÍ DO ŘÍJNA

do 30. 4. 2010 sleva* 10 % ze základní katalogové ceny bez poplatků
nebo 1. dítě až do 15 let jen za 1.990 Kč + poplatky ve vybraných kapacitách
nebo 1. dospělý na přistýlce jen za 2.990 Kč + poplatky ve vybraných kapacitách

Senioři: Slevy při zaplacení celé ceny zájezdu

do 30. 4. 2010 sleva * 35 % ze základní katalogové ceny bez poplatků
* platí na zájezdy v termínech květen až červen a září až říjen. Ubytovací zařízení, u kterých je možné slevu uplatnit, jsou označena ikonou „Senioři 50 % sleva“. Seniorské slevy není možné uplatnit na zájezdy s kombinovanou dopravou nebo zájezdy autokarové.

Kompletní nabídku zájezdů najdete na www.ckalex.cz a kompletní popis slev a jejich upřesnění najdete http://www.ckalex.cz/slevy/ (Slevy na odlety v červenci a srpnu, slevy na odlety mimo hlavní letní sezonu, další slevy pro seniory a více dalších slev)

Krásnou letní dovolenou vám přeje cestovní kancelář Alex!