Krásný den ze stále podmračené Prahy.

Abych byla upřímná,tak jsem tak trochu bojovala,zda k dnešnímu tématu napsat svůj názor.Ale nakonec jsem si řekla, proč ne.

Zrovna s tím nesouhlasím.Ne,že bych byla zrovna ze staré školy,ale zastávám názor,že narozené miminko patří k prsu mámě.Je to dané přírodou.

Znám případ kdy matka porodila,k dítěti zajistila chůvu.Od samého rána dítě odvezla s odstříkaným a zmrazeným mlékem.Dítě večer v pozdních hodinách vyzvedl otec a od samého koupání,opět ohřátém mléku dával spát.V noci přišla matka,podívala na spící děcko a ráno opět to samé a tak plynul čas a matka čekala další děcko.

Ihned po propuštění z porodnice se vše opakovalo s dalším robátkem.To starší si dovolilo do chůvy kopat a používat různé nadávky.
Chůva si samozřejmě postěžovala matce a otci.Odpověď rodičů,hrůza.Z toho si nic nedělejte nás doma také kope a nadává nám.
Řeknu upřímně,že při vyprávění mě mrazilo v zádech.A proč se tak choval?Jednoduchá odpověď.Měl vše na co si vzpomněl,ale mateřská láska chybí,cit,pohlazení,to nádherné žvatlání,první slůvka.

Neříkám,že toho není schopen muž,je jich hodně co se museli postarat o děcko a dobře,ovšem to jsou vyhrocené situace.Takový muž zasluhuje obdiv,ale pokud je rodina celá,měla by každá žena,která porodí,být matkou na plný úvazek.

Nedovedu si představit,že bych se o ten krásný mateřský cit připravila a odstavila svoje dítě na vedlejší kolej,promiňte mi ten výraz.
Věrulinka


 Milá Věrulinka,

som rada, že píšte. Myslím, že najdoležitejšie je to, čo je v nás. I ja poznám matky a otcov, ktorí sú "bez citov"... Nepochopím ako možu mať deti?  Čo z nich bude ak budú dospelí? Ľudia bez citov ako ich rodičia :-(

Krásny deň :-)

Reklama