Přeji vám příjemný den! Ať ho máte lepší než já - už od včerejška zápasím s chorobou a zatím není úplně jasné, kdo bude mít nakonec navrch. V těchhle chvílích bez váhání sahám - a ráda! - po výdobytcích farmaceutického průmyslu jako je Coldrex nebo aspirin. Jasně, heřmánek a med je taky fajn, ale ten Coldrex funguje jaksi rychleji...

Za hodinu začíná ve Veletržním paláci přednáška o výživě těhotných a kojících maminek. Pak bude kurz gravidjógy (jó, to za našich mladých let nebývalo... :-)) a vyhlášení výsledků dětské výtvarné soutěže Jak přicházíme na svět. Předpokládám, že obrázky čápů to nebudou... Ve Veletržáku to prostě žije. A co vy na to? Pokud to ještě nemáte za sebou (myslím těhotenství a to všechno okolo), šly byste se tam podívat? Napište mi o svých názorech na přirozené či nepřirozené přivádění dětí na svět a podělte se o svoje zkušenosti z porodnice - ať už dobré nebo špatné!

Nejzajímavější příspěvek jako vždy čeká odměna - univerzální kalendář pro těhotné s radami na každý den (nebojte, pokud by byl kalendář hodně „mimo", můžeme ho vyměnit za něco jiného).